SON DAKİKA

Bu Tarz Benim yarismasiyla adim atip solugu izdivaç programinda alan Ceyda Kirici, sürpriz yapip evlendigini duyurdu.

Moda programindan, Izdivaç programlarina transfer olan gelin adayi bakin kiminle evlendi!

26 Haziran 2019 16:02
1 Ilk olarak Show TV'de yayinlanan 'Bu Tarz Benim' yarismasina katilan, ardindan Kanal D ekranlarinda yayinlanan 'Kismetse Olur' programinda damat arayan Ceyda Kirici, son olarak Esra Erol'un izdivaç programina katilmisti.

Ilk olarak Show TV'de yayinlanan 'Bu Tarz Benim' yarismasina katilan, ardindan Kanal D ekranlarinda yayinlanan 'Kismetse Olur' programinda damat arayan Ceyda Kirici, son olarak Esra Erol'un izdivaç programina katilmisti.

2 Aradigini bir türlü bulamayan ve görüstügü adaylarla sürekli gündeme gelen Kirici, evlendigini duyurdu.

Aradigini bir türlü bulamayan ve görüstügü adaylarla sürekli gündeme gelen Kirici, evlendigini duyurdu.

3 Esra Erol'da bulundugu dönemde bir ayri bir barisik olarak iliskileri sürekli programda gündeme gelen Ceyda Kirici ve Mustafa Tuncay çifti, önceki gün Ankara'da nikah masasina oturdu. 3 yil önce evlilik programinda tanisan çift, bu mutlu haberi sosyal medya hesaplarindan paylasti.

Esra Erol'da bulundugu dönemde bir ayri bir barisik olarak iliskileri sürekli programda gündeme gelen Ceyda Kirici ve Mustafa Tuncay çifti, önceki gün Ankara'da nikah masasina oturdu. 3 yil önce evlilik programinda tanisan çift, bu mutlu haberi sosyal medya hesaplarindan paylasti.

4 Izdivaç programlarinin yayindan kaldirilmasi ve çogu iliskinin çesitli adaylar tarafindan yalan oldugunun itiraf edilmesi üzerine gelen bu evlilik haberi, çiftin takipçilerini sevindirdi.

Izdivaç programlarinin yayindan kaldirilmasi ve çogu iliskinin çesitli adaylar tarafindan yalan oldugunun itiraf edilmesi üzerine gelen bu evlilik haberi, çiftin takipçilerini sevindirdi.

5 Son olarak sosyal medya hesabindan evlendigini duyuran Ceyda Kirici,

Son olarak sosyal medya hesabindan evlendigini duyuran Ceyda Kirici, "Bu kadar zorluklara ragmen suan bir aradaysak demek ki biz birbirimizi çok seviyormusuz.

6 Ayni yastikta yaslanmaya ömrümüzün sonuna kadar söz verdik.

Ayni yastikta yaslanmaya ömrümüzün sonuna kadar söz verdik." notunu düstü.

7

8

9

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım