SON DAKİKA

Saglik

Can Yaman'in kasli fotografina Ebru Polat'tan olay yorum

Erkenci Kus dizisinin final yapmasiyla solugu Italya'da alan oyuncu Can Yaman, kaldigi otelin terasinda güneslenirken poz verdi. Yaman'in fotografina en ilginç yorum ise sarkici Ebru Polat'tan geldi.

23 Ağustos 2019 11:22
Can Yaman'in kasli fotografina Ebru Polat'tan olay yorum
Can Yaman'in kasli fotografina Ebru Polat'tan olay yorum

Final yapan Erkenci Kus'un basrol oyuncusu Can Yaman, tatilin baslamasiyla solugu Italya'da aldi. Güneslenirken poz Yaman'in fotografini gören sarkici Ebru Polat ise "Masallah olan var olmayan var" yorumunu yapti.

GÜNESLENIRKEN POZ VERDI

Önceki gün kaldigi otelin kapisinin önünde kadin hayranlarinin yogun ilgisiyle karsilasan yakisikli oyuncu Can Yaman, bu sefer de paylastigi fotografla gündeme geldi. Italya Napoli'de tatil yapan oyuncu, kaldigi otelin terasinda güneslenirken poz verdi.

can-yaman-in-kasli-fotografina-ebru-polat-tan-12353032_3571_m

"BUNU GÖRDÜKÇE..."

Kasli görüntüsüyle dikkatleri her daim üzerine çeken Can Yaman'a ilk yorum sarkici Ebru Polat'tan geldi. Yaman'in fotografini gören Polat, "Masallah... Olan var olmayan var. Bunu gördükçe evdekine yemek veresi gelmez insanin, bizimkiler bir de o tipleriyle full kaprisli, kahir çekiyoruz" dedi.
 


 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım