SON DAKİKA

Çernobil'de iç çamasirli pozuyla skandala imza atmisti, tepkilere üstsüz fotografla cevap verdi

Su aralar Çernobil dizisinin popülaritesi artinca Ukrayna'nin Pripyat sehri de fenomenlerin ugrak mekani oldu. Daha önce Pripyat'ta çektirdigi üstsüz ve iç çamasirli fotograflari nedeniyle tepki çeken model, Instagram'da ayni yerden üstsüz bir fotograf daha yayinladi.

15 Haziran 2019 12:15
1 HBO'nun mini dizisi Chernobyl'in ardindan Pripyat sehri, turist akinina ugramaya basladi.

HBO'nun mini dizisi Chernobyl'in ardindan Pripyat sehri, turist akinina ugramaya basladi.

2 Sosyal medya fenomenlerinin de ugrak mekani haline gelen Pripyat'ta uygunsuz fotograflar çekinerek paylasimda bulunan fenomenler ise tepki almalarina ragmen paylasimlarina devam ediyorlar.

Sosyal medya fenomenlerinin de ugrak mekani haline gelen Pripyat'ta uygunsuz fotograflar çekinerek paylasimda bulunan fenomenler ise tepki almalarina ragmen paylasimlarina devam ediyorlar.

3 Pek çok insanin hayatini kaybettigi, yüz binlerce insanin hayatinin etkilendigi felaketin izlerini gözler önüne seren bölgede yapilan turistik fotograf çekimleri, olayin trajedisini aktarmak yerine, durumdan kendi popülaritesini artirmak için yararlanan Instagram fenomenlerinin elestirilmesine yol açti.

Pek çok insanin hayatini kaybettigi, yüz binlerce insanin hayatinin etkilendigi felaketin izlerini gözler önüne seren bölgede yapilan turistik fotograf çekimleri, olayin trajedisini aktarmak yerine, durumdan kendi popülaritesini artirmak için yararlanan Instagram fenomenlerinin elestirilmesine yol açti.

4 Çernobil bölgesinde yapilan çekimler 'saygisizca' bulunarak, sosyal medyada topa tutulmustu.

Çernobil bölgesinde yapilan çekimler 'saygisizca' bulunarak, sosyal medyada topa tutulmustu.

5 Daha önce iç çamasirli fotograf paylasan model tepkilere yeni bir fotograf ile cevap verdi.

Daha önce iç çamasirli fotograf paylasan model tepkilere yeni bir fotograf ile cevap verdi.

6 Elestirilen model, tepkilere cevap niteliginde yine üstsüz olarak yüzünde bu kez gaz maskesi varken bir fotografini paylasti. Modelin fotografi paylasmasinin ardindan Instagram kullanicilari yine tepkilerini esirgemedi.

Elestirilen model, tepkilere cevap niteliginde yine üstsüz olarak yüzünde bu kez gaz maskesi varken bir fotografini paylasti. Modelin fotografi paylasmasinin ardindan Instagram kullanicilari yine tepkilerini esirgemedi.

7 Sosyal medyada yeniden elestiri yagmuruna tutulan modele bazi takipçileri, ''Utan'', '' Biraz saygi duy'' gibi yorumlar yazdilar.

Sosyal medyada yeniden elestiri yagmuruna tutulan modele bazi takipçileri, ''Utan'', '' Biraz saygi duy'' gibi yorumlar yazdilar.

8

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım