SON DAKİKA

CINSEL ILISKI SAHNELERINI BAKIN HANGI KELIMEYLE KESIYORLAR!

Hollywood yildizlari, asiri rahatsiz eden cinsel iliski sahnelerini sonlandirmak istediklerinde bakin hangi kelimeleri kullaniyor.

26 Nisan 2019 15:13
1 Hollywood yildizlarinin cinsel içerikli sahneleri nasil çektikleri her zaman merak konusu olmustur. Çogumuz o sicak sahneleri izlerken, 'Acaba ne kadari gerçek?' ya da 'Mideleri nasil bulanmiyor' gibi türlü soru isaretleriyle bas basa kaliyoruz.

Hollywood yildizlarinin cinsel içerikli sahneleri nasil çektikleri her zaman merak konusu olmustur. Çogumuz o sicak sahneleri izlerken, 'Acaba ne kadari gerçek?' ya da 'Mideleri nasil bulanmiyor' gibi türlü soru isaretleriyle bas basa kaliyoruz.

2 Defalarca çekilmesi gereken sevisme sahnelerinde, koca bir ekibin sizi izledigini ve her yerinizin isiklandirildigini düsünün. Kulaga korkunç geliyor, öyle degil mi?

Defalarca çekilmesi gereken sevisme sahnelerinde, koca bir ekibin sizi izledigini ve her yerinizin isiklandirildigini düsünün. Kulaga korkunç geliyor, öyle degil mi?

3 Bu tür sahnelerde oldukça zor anlar yasadigini söyleyen kadin oyuncularin, asiri temas gerektiren anlarda, sahneyi kesmek için kullandigi birtakim güvenli kelimeler var. Bunlar, ananas, tatli patates ve mayonez gibi...

Bu tür sahnelerde oldukça zor anlar yasadigini söyleyen kadin oyuncularin, asiri temas gerektiren anlarda, sahneyi kesmek için kullandigi birtakim güvenli kelimeler var. Bunlar, ananas, tatli patates ve mayonez gibi...

4 Amerikali bir kadin oyuncu, The Telegraph'a verdigi bir röportajda, söz konusu güvenli kelimeler için sunlari söyledi: ''Eger sahne çok sicak olduysa, (cinsel anlamda) çekimi durdurmak için güvenli kelimeleri kullaniyoruz. Hatta bazilari bu kelimeleri, anlasmalarina madde olarak bile ekletiyor.

Amerikali bir kadin oyuncu, The Telegraph'a verdigi bir röportajda, söz konusu güvenli kelimeler için sunlari söyledi: ''Eger sahne çok sicak olduysa, (cinsel anlamda) çekimi durdurmak için güvenli kelimeleri kullaniyoruz. Hatta bazilari bu kelimeleri, anlasmalarina madde olarak bile ekletiyor."

5 Oyuncularin devam etmek istemediklerinde kullandiklari ananas, mayonez gibi kelimeleri ise

Oyuncularin devam etmek istemediklerinde kullandiklari ananas, mayonez gibi kelimeleri ise "Bunun aslinda yemekle bir alakasi yok sadece amaç günlük hayatta kullanilan kelimelerin, baski yaratan bir durumun önüne geçmesi." olarak yorumladi.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım