SON DAKİKA

Dünya

Cristiano Ronaldo, Lionel Messi ile arasindaki farki açikladi

Kariyeri boyunca Messi ile kiyaslanan Cristiano Ronaldo, Arjantinli oyuncu ile arasindaki farki açikladi. Ronaldo, 'Messi ile aramizdaki fark benim baska kulüplerle de Sampiyonlar Ligi kazanmis olmam.' dedi.

14 Ağustos 2019 13:51
Cristiano Ronaldo, Lionel Messi ile arasindaki farki açikladi

Juventus'un yildizi Cristiano Ronaldo, DAZN'a açiklamalarda bulundu. Yildiz oyuncu Messi'yi ve teknik direktör Zidane'i degerlendirdi. Iste Portekizli oyuncunun sözlerinden satir baslari;

"Messi ile aramizdaki fark benim baska kulüplerle de Sampiyonlar Ligi kazanmis olmam. 6 sene üst üste Sampiyonlar Ligi'nde en golcü oyuncu oldum. Turnuvayi 5 kere kazanan pek fazla oyuncu yok. Bu yüzden bu turnuvayla kendimi özdeslestirebilecegimi hissediyorum. Messi, sadece Ballon d'Or'un kazandigi için degil, benim gibi her yil en kendini gelistirebildigi için hatirlanacak, mükemmel bir oyuncudur.

ZIDANE'A BÜYÜK ÖVGÜ

Zidane bana kendimi özel hissettirdi. Onu bir insan olarak çok takdir ediyorum ve hocam olduktan sonra onun daha büyük bir hayrani oldum."

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım