SON DAKİKA

Magazin

Damat adayi Ugur Dogan'in, video paylastiktan sonra intihar ettigi iddia edildi

Zuhal Topal'in sundugu izdivaç programinda adini duyuran damat adayi Ugur Dogan'in intihar ettigi iddia edildi. Sosyal medya hesabindan bir video yayinlayan Dogan'in siyanür içerek yasamina son verdigi öne sürüldü.

14 Ağustos 2019 13:27
Damat adayi Ugur Dogan'in, video paylastiktan sonra intihar ettigi iddia edildi

Zuhal Topal'in sundugu izdivaç programina katilan damat adayi Ugur Dogan'in sosyal medya hesabindan video paylastiktan kisa bir süre sonra intihar ettigi iddia edildi. Iddiaya göre Samatya hastanesine kaldirilan Dogan'in tüm müdahalelere ragmen kurtarilamadigi ileri sürüldü.

"BANA AYRILAN SÜRENIN SONUNA GELDIK"

Instagram hesabindan bir video yayinlayan ünlü damat adayi, "Akil sagligim, bilincim yerinde. Ne yapiyorsam özgür, hür irademle yapiyorum. Beni asla unutmayin olur mu? Iyilikle güzellikle kalin her zaman. Hosça kalin" ifadelerini kullandi. Dogan, paylastigi videoya "Bana ayrilan sürenin sonuna geldik. Hosça kalin, hep güzel kalin" notunu düstü. Sevenleri ve takipçileri Dogan'in bu paylasimina yorum yagdirdi.

SIYANÜR IÇTIGI IDDIA EDILDI

25 yasindaki damat adayinin siyanür içtigi ve yasamina son verdigi iddia edildi. Samatya hastanesine kaldirilan Dogan, tüm müdahalelere ragmen kurtarilamadi.

ARKADASI ÖLÜM HABERINI BÖYLE PAYLASTI

Ugur Dogan'in ayni yarismadan arkadasi Serkan Bagra, sosyal medya hesabindan Dogan'in ölüm haberini dogrulayarak su notu düstü: Bu gidisin hiç olmadi be kardes. Senin gibi güzel yürekli adama yakismadi canina kiymak bu hayat'tan bu sekilde gitmek bu ölüm sana hiç yakismadi. Çok güzel seyler gördük, geçirdik, yedik içtik ayni yatakta bile uyuduk. Bu olmadi be ugur! Bu yakismadi! Sana hakkim sonuna kadar helal olsun dost. Güzel yerler de görüsmek dilegimle nur'lar için de yat.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım