SON DAKİKA

Desiree Mize verdigi kilolar grenleri soke etti.

ABD'de yasayan 25 yasindaki Desiree Mize, çocuklugundan bu yana obeziteyle mücadele ediyordu. Büyük çabalar sonucu 67 kiloya düsen genç kiz, son haliyle görenleri saskina çeviriyor!

16 Haziran 2019 17:11
1 8 yasindayken hipotiroid teshisi konulan 25 yasindaki Desire Mize, 135 kiloyu buldu.

8 yasindayken hipotiroid teshisi konulan 25 yasindaki Desire Mize, 135 kiloyu buldu.

2 Fazla kilolari yüzünden saglik sorunlari yasayan genç kadin, arkadaslariyla ayni diyetleri yapiyor, ayni spor salonlarina gidiyor fakat yine de kilo veremiyordu.

Fazla kilolari yüzünden saglik sorunlari yasayan genç kadin, arkadaslariyla ayni diyetleri yapiyor, ayni spor salonlarina gidiyor fakat yine de kilo veremiyordu.

3 Bu zorlu süreçlerin ardindan Mize, 24 yasinda gastrit bypass ameliyati oldu.

Bu zorlu süreçlerin ardindan Mize, 24 yasinda gastrit bypass ameliyati oldu.

4 Desiree Mize, ameliyattan sonra düzenli spor ve saglikli beslenme ile 135 kilodan 67 kiloya kadar düstü.

Desiree Mize, ameliyattan sonra düzenli spor ve saglikli beslenme ile 135 kilodan 67 kiloya kadar düstü.

5 Genç kadin, kilo verdikten sonra hislerini, ''sadece fiziksel olarak degil ruhsal olarak da saglikli hissetmeye basladim.'' seklinde yorumladi.

Genç kadin, kilo verdikten sonra hislerini, ''sadece fiziksel olarak degil ruhsal olarak da saglikli hissetmeye basladim.'' seklinde yorumladi.

6 Desiree Mize, kilo vermekte zorlanan insanlara ilham olabilmek için kendi Instagram hesabi üzerinden sik sik öncesi ve sonrasina dair paylasim yapiyor

Desiree Mize, kilo vermekte zorlanan insanlara ilham olabilmek için kendi Instagram hesabi üzerinden sik sik öncesi ve sonrasina dair paylasim yapiyor

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım