SON DAKİKA

Saglik

Donald Trump Öldü Mü?

Aksam saatlerinde ABD Baskan Yardimcisi Mike Pence'in programini iptal ederek Washington'a acil dönüs yapmasi büyük yanki uyandirdi. Pence'in Beyaz Saray'a dönüsü sosyal medyada 'acil durum' olarak tanimlandi ve ABD Baskani Trump'in öldügüne dair asilsiz haberler ve fotograflar yayildi.

3 Temmuz 2019 11:56
Donald Trump Öldü Mü?

Dün Gece saatlerinde ABD Baskani Donald Trump Ile ilgili asilsiz fotograflar ve öldügüne dair asilsiz haberler hizla yayildi Hiçbir Açiklama yapmayan ABD Hükümeti ve Donald Trump tan Haber Bekleniyor.

Daha Sonra Beyaz Sarayin Yaptigi Açiklamada Haberlerin "Fake News" yani yalan haber oldugu açiklandi.

Beyaz Saray'da yasanan hareketliligin ardindan sosyal medyada en çok konusulan konulardan biri 'acil durumun' Trump'in sagligiyla ilgili olup olmadigiyla ilgiliydi. Beyaz Saray içerisinden kaynaklar gazetecilere yaptiklari açiklamada konunun Trump'in ve Pence'in sagligiyla ilgili olmadigini ifade etti.

Trump'in gün içerisinde Washington'da olacagi ve planlanmis hiçbir programinin olmadigi ifade edildi. Twitter'i kullanma sikligiyla bilinen ABD Baskani, son saatlerde yaklasan 4 Temmuz kutlamalariyla ilgili paylasimlarda bulundu.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım