SON DAKİKA

Magazin

Ebru Şahin ile Cedi Osman nişanlandı

Yaz sonu nikah masasına oturmaya hazırlanan Ebru Şahin ile Cedi Osman, evlilik yolunda ilk adımı attı. Ünlü oyuncu, doğum gününde sevgilisiyle nişanlandı

19 Mayıs 2022 18:59
Ebru Şahin ile Cedi Osman nişanlandı

Final yapan 'Hercai' dizisinde canlandırdığı 'Reyyan' karakteriyle büyük bir şöhret yakalayan Ebru Şahin, yaklaşık 3 senedir NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman ile aşk yaşıyor. Mutlu birlikteliklerini sürdüren çiftten Şahin, 28 yaşına bastı.

NİŞANLANDILAR

Geçtiğimiz yıl Kapadokya'da sevgilisine evlilik teklifi eden ve "Evet" yanıtını alan Osman, sevgilisini doğum gününde Tekirdağ'da oturan ailesinden istemeye gitti.

YÜZÜKLER TAKILDI

Aile arasında gerçekleşen sade bir törenle evlilik yolunda ilk adımı atan çift, nişanlandı. Yaz sonu dünyaevine girecekleri konuşulan ikilinin özel anlarından kareler sosyal medyada paylaşıldı.

"DÜN BİRAZ OLAYLI GEÇTİ DİYELİM"

Ünlü oyuncu, mutluluğunu Instagram hesabından yayınladığı fotoğraflarla sergiledi. Ebru Şahin, 135 binden fazla beğeni alan gönderilerine, "Dün biraz olaylı geçti diyelim..." notunu düştü.

TEKTAŞI 1 MİLYON TL

Cleveland Cavaliers'tan yıllık 8 milyon dolara yakın bir rakam kazanan basketbolcu, sevgilisi için kesenin ağzını açmıştı. Cedi Osman'ın, Ebru Şahin'e taktığı yüzüğün 5 karat ve değerinin de yaklaşık 1 milyon TL olduğu belirtiliyordu.

AŞKINI ANLATTI

Öte yandan Osman (26), daha önce verdiği bir röportajda Şahin'e olan aşkından ve evlilik teklifi hakkında neler hissettiğinden bahsetmişti.

O BENİM İÇİN GERÇEKTEN ÇOK ÖZEL"

Sözlerine, "Hayatımdaki en güzel şey..." şeklinde başlayan Cedi Osman, "Çok heyecanlıydım ve çok stresliydim. O benim için gerçekten çok özel." diye konuşmuştu.

"ONU GÖRDÜĞÜM GÜN BUNU BİLİYORDUM"

Basketbolcu, cümlelerini, "O bir tane... Onu gördüğüm gün bunu biliyordum. Yüzük geçen seneden beri bendeydi ve cesaretimi toplayıp, teklif ettim. Hayatımdaki en güzel olay!" şeklinde noktalamıştı.

ÖNCE YALANLADI, SONRA KABUL ETTİ

Ayrıca Ebru Şahin, aşk haberlerini önce yalanlamıştı. Ancak ünlü oyuncu, Cedi Osman ile fotoğraflarının ortaya çıkmasından sonra beraberliği kabul etmişti.

"ALDIĞIMIZ TAT AYNI"

Ebru Şahin, ilişkisi hakkında, "Cedi ile küçüklüğümüzden beri farklı çevrelerde, farklı güven anlayışlarında büyürken hep aynı içgüdüyle hareket ettiğimizi fark ettik. Hayatın tadına baktığımız yerler farklı ama aldığımız tat aynı. Hani biriyle konuşmana gerek kalmadan her şeyi halledersin ya, aramızda öyle bir bağ var." demişti.

"BİRBİRİMİZE GÜVENİMİZ TAM"

Dizi çekimleri nedeniyle ilişkileri sırasında Mardin'de bulunan Ebru Şahin, "Mesafeden dolayı tabii ki zorlandığımız, destek olmamız gerektiğinde uzaklıktan dolayı canımızın sıkıldığı oluyor." ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü oyuncu sözlerini, "Hiçbir zaman aramızda ruhsal bir mesafe yok. Bence en önemlisi bu. İş ve özel hayatımızda her koşulda birbirimize güven ve desteğimiz tam." ifadeleriyle sürdürmüştü.

 

''KALPTEN BAĞLILIĞIMIZ VAR"

"Birbirimizde her gün yeni bir şeyler keşfediyoruz" diyen Şahin, "Ben ilişkilerin insanları farklılaştırdığını düşünüyordum ama şu an birbirimize; özgürlüğümüzden ve karakterimizden feragat etmeden, her türlü stratejiden uzak, güven üzerine kurulu ve kalpten bir bağlılığın var olabileceğini öğrettiğimize inanıyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım