SON DAKİKA

Elle kontrol etmeleri hosuma gidiyor

Her yaptigiyla olay olan ünlü sarkici Miley Cyrus, bu kez katildigi bir radyo programinda yaptigi ''Elle kontrol etmeleri de hosuma gidiyor” açiklamasiyla dikkat çekti.

12 Haziran 2019 19:19
1 ABD'li oyuncu ve sarkici Miley Cyrus, geçtigimiz günlerde bir hayraninin konseri sirasinda kendisini elle taciz etmesi sonrasi

ABD'li oyuncu ve sarkici Miley Cyrus, geçtigimiz günlerde bir hayraninin konseri sirasinda kendisini elle taciz etmesi sonrasi "Izni olmadan kimse kimseyi elleyemez" diyerek isyan etmisti.

2 Cyrus, katildigi bir radyo programinda, havalimani girislerinde yasadiklarini anlatti.

Cyrus, katildigi bir radyo programinda, havalimani girislerinde yasadiklarini anlatti.

3 Havaalani görevlileriyle bir çesit ask-nefret iliskileri bulundugunu belirten yildiz,

Havaalani görevlileriyle bir çesit ask-nefret iliskileri bulundugunu belirten yildiz, "Ünlü oldugum için bana daha hassas davraniyorlar. Elle kontrol etmeleri de hosuma gidiyor" sözleriyle sasirtti.

4 Geçtigimiz günlerde, Sarkici ve oyuncu Milse Cyrus, Barcelona'da bir hayraninin tacizine ugramisti. Sosyal medyada paylasilan bir videoda, Miley Cyrus hayranlariyla bir araya gelirken arkasindan yaklasan bir adamin ünlü sarkiciyi boynundan tutup kendisine dogru çektigi ve öpmeye çalistigi görülüyordu.

Geçtigimiz günlerde, Sarkici ve oyuncu Milse Cyrus, Barcelona'da bir hayraninin tacizine ugramisti. Sosyal medyada paylasilan bir videoda, Miley Cyrus hayranlariyla bir araya gelirken arkasindan yaklasan bir adamin ünlü sarkiciyi boynundan tutup kendisine dogru çektigi ve öpmeye çalistigi görülüyordu.

5 Cyrus'in bir hayrani tarafindan bu sekilde taciz edilmesine bazi kisiler sosyal medyadan sarkicinin sarki sözlerindeki ifadeleri ve konserlerinde tercih ettigi kostümleri nedeniyle 'bu tür bir ilgiyi hak ettigi' yönünde paylasimlar yapmisti.

Cyrus'in bir hayrani tarafindan bu sekilde taciz edilmesine bazi kisiler sosyal medyadan sarkicinin sarki sözlerindeki ifadeleri ve konserlerinde tercih ettigi kostümleri nedeniyle 'bu tür bir ilgiyi hak ettigi' yönünde paylasimlar yapmisti.

6 Sosyal medyada tacizi mesrulastiran bu yazilara sinirlenen Miles Cyrus, Twitter hesabindan, ''Ne isterse giyebilir. Bakire olabilir. Bes farkli kisiyle yatiyor olabilir. Kocasiyla olabilir. Kiz arkadasiyla olabilir. Çiplak olabilir. Izni olmadan kimse ELLEYEMEZ

Sosyal medyada tacizi mesrulastiran bu yazilara sinirlenen Miles Cyrus, Twitter hesabindan, ''Ne isterse giyebilir. Bakire olabilir. Bes farkli kisiyle yatiyor olabilir. Kocasiyla olabilir. Kiz arkadasiyla olabilir. Çiplak olabilir. Izni olmadan kimse ELLEYEMEZ" demisti.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım