SON DAKİKA

Fenomen çiftin takipçilerinden istegi olay yaratti! Bir anda binlerce takipçi kaybettiler

Instagram'in en çilgin hesaplarindan biri olan another_beautiful_day_official'in yöneticisi Alman çift geçtigimiz gün takipçilerinden bisiklet turu için 10 bin Euro istedi. Basta sevdikleri çifte destek vermekten çekinmeyen sosyal medya kullanicilari, ortaya çikan bir gerçek üzerine büyük tepki gösterdi.

23 Haziran 2019 15:08
1 Çalisma hayatina karsi olan fenomen çiftimiz, diyor ki:

Çalisma hayatina karsi olan fenomen çiftimiz, diyor ki: "Biz bisikletimize atlayalim, Afrika'ya gidelim. Ama bunun için 10 bin euroluk bütçeye ihtiyacimiz var."

2 10 bin euroluk seyahatleri için de takipçilerinden yardim istiyor ve hoop kampanya baslatiyorlar.

10 bin euroluk seyahatleri için de takipçilerinden yardim istiyor ve hoop kampanya baslatiyorlar.

3 Çiftin birçok takipçisi yardim etmeye basliyor ama gelin görün ki ilginç bir gerçek ortaya çikiyor.

Çiftin birçok takipçisi yardim etmeye basliyor ama gelin görün ki ilginç bir gerçek ortaya çikiyor.

4 Meger çalismanin kendilerine göre olmadigini belirten çiftten Catalin Onc'un annesi, seyahat masraflarina yardimci olmak için iki iste çalismis fakat bir süre sonra çiftin seyahat masraflarina yeterince destek saglayamamis.

Meger çalismanin kendilerine göre olmadigini belirten çiftten Catalin Onc'un annesi, seyahat masraflarina yardimci olmak için iki iste çalismis fakat bir süre sonra çiftin seyahat masraflarina yeterince destek saglayamamis.

5 Skandal olarak nitelendirilen bu gerçegin ortaya çikmasiyla beraber 3 bin kisi, çiftin Instagram hesabini takip etmeyi birakti.

Skandal olarak nitelendirilen bu gerçegin ortaya çikmasiyla beraber 3 bin kisi, çiftin Instagram hesabini takip etmeyi birakti.

6 Tartismalarin daha da büyümesiyle beraber çift açiklama yapmak zorunda kaldi ve bir süre için sosyal medya diyetine gireceklerini belirtti ve ruhlarini dinlendirecegini söyledi.

Tartismalarin daha da büyümesiyle beraber çift açiklama yapmak zorunda kaldi ve bir süre için sosyal medya diyetine gireceklerini belirtti ve ruhlarini dinlendirecegini söyledi.

7 Çift bu açiklamasiyla sosyal medyada yine elestiri oklarinin hedefi oldu.

Çift bu açiklamasiyla sosyal medyada yine elestiri oklarinin hedefi oldu.

8 Kullanicilardan biri,

Kullanicilardan biri, "Bunun yerine bir is görüsmesine gitsen daha faydali bir sey yapmis olursun" dedi.

9 Bir baska kullanici ise,

Bir baska kullanici ise, "Umarim Afrika'ya gider ve kimin gerçekten bagisa ihtiyaci oldugunu anlarsin" yorumunda bulundu.

10 Bir diger kullanici ise,

Bir diger kullanici ise, "Insanlara garip yasam stilin için dilenmekten vazgeç. Eminim kendi ayaklarin üzerinde 1 saat bile duramazsin" yazdi.

11 Sosyal medyadan uzak duracagini açiklayan çiftin elestiri yagmuruna tutulan bagis kampanyasi sürüyor. Su ana kadar toplanan bagis miktari ise 347 euro.

Sosyal medyadan uzak duracagini açiklayan çiftin elestiri yagmuruna tutulan bagis kampanyasi sürüyor. Su ana kadar toplanan bagis miktari ise 347 euro.

12 Çalismanin zararli oldugunu ve çalisabilecekleri bir is de olmadigini belirten çift modellik yapabileceklerini fakat bu sekilde de tüketim reklamciliginin bir parçasi olacaklarini ve bunu istemediklerini söylüyor. Annesinin iki iste çalisarak seyahat masraflarini finanse ettigini söyleyen Catalin Onc, annesinden bu yönde bir talebi olmadigini fakat annesinin bunu yapmayi sevdigini öne sürüyor.

Çalismanin zararli oldugunu ve çalisabilecekleri bir is de olmadigini belirten çift modellik yapabileceklerini fakat bu sekilde de tüketim reklamciliginin bir parçasi olacaklarini ve bunu istemediklerini söylüyor. Annesinin iki iste çalisarak seyahat masraflarini finanse ettigini söyleyen Catalin Onc, annesinden bu yönde bir talebi olmadigini fakat annesinin bunu yapmayi sevdigini öne sürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım