SON DAKİKA

Dünya

Irak'ta konser veren Koray Avci, bayrak indirttigi iddialarina yanit verdi

Sarkici Koray Avci'nin bayramin ilk gününde Süleymaniye kentinde düzenledigi konserde ' IKBY bayraginin indirilmemesi durumunda konser vermeyecegini' söylemesi üzerine bayragin indirildigi iddia edildi. Avci konu ile ilgili sosyal medya hesabindan açiklama yaparak haberleri yalanladi.

14 Ağustos 2019 13:40
Irak'ta konser veren Koray Avci, bayrak indirttigi iddialarina yanit verdi

Bayramin ilk günü Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'ndeki (IKBY) Süleymaniye kentinde konser veren Koray Avci'nin "IKBY bayraginin indirilmemesi durumunda konser vermeyecegini" söyledigi iddia edildi. Konunun sosyal medyada hizla yayilmasinin ardindan Avci'dan açiklama geldi.

YENI UYANDIM

Instagram hesabindan konuyu yalanlayan Koray Avci sunlari söyledi: Yeni uyandim! Haberleri okudum. Süleymaniye'de verdigimiz konserlerin diger konserlerden hiçbir farki yoktu. Gittik, konserlerimizi planlandigi gibi yaptik, eglendik, eglendirdik ve döndük. Sosyal medyada çikan haberler asilsizdir. Bu vesile ile Süleymaniye Romani Amfi Tiyatrosu'nu ve Grand Millenium Otel'inin salonunu dolduran müzikseverlere tesekkür ederim. Sevgilerimle.

Koray Avci

Kaynak: AA

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım