SON DAKİKA

Magazin

Irem Derici: Ne olursunuz bu konuyu bana sormayin

Irem Derici, önceki gün Nisantasi'nda kameralara yakalandi. Derici, Isin Karaca ile girdigi polemik hakkinda, 'Ne olursunuz bu konuyu bana sormayin' dedi

26 Nisan 2019 15:33
Irem Derici: Ne olursunuz bu konuyu bana sormayin

Habertürk'ten Onur Aydin'in haberine göre, sarkici Irem Derici, arasinin bozuk oldugu Demet Akalin ile baristi. Derici, Demet Akalin'in dogum günü için alisveris'e çikti. Önceki gün Nisantasi'nda alisveris yaparken objektiflere takilan Irem Derici, "Demet'in dogum günü için alisverise çiktim. Ilk önce dogum gününe katilacagim için kiyafet satin aldim. Simdi ise Demet için hediye bakiyorum. Ne hediye alacagima hala karar veremedim. Aramizda bir sorun yoktu zaten. Iki hafta önce kendisinini sosyal medyadan takibe aldim ve o da bu takibime karsilik verip beni takibe aldi. Sonra konustuk. Davet etti beni dogum gününe. 'Ama ilk önce seni bir temiz dövecegim' dedi. Demet'in vurdugu yerde gül biter benim için" diye konustu.


Öte yandan, Isin Karaca ile girdigi polemik hakkinda ise, "Ne olursunuz bu konuyu bana sormayin" dedi.


 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım