SON DAKİKA

Iste en çarpici bayram istatistikleri

Erkeklerin elinin kadinlara göre daha açik oldugunu biliyor muydunuz? Iste en çarpici bayram istatistikleri

7 Haziran 2019 12:32
1 Her 2 kisiden 1'i, bayramda ailesini ziyaret etmeyi planliyor. Aile ziyareti yapacaklarin önemli bir bölümü ise sehir disinda yasiyor.

Her 2 kisiden 1'i, bayramda ailesini ziyaret etmeyi planliyor. Aile ziyareti yapacaklarin önemli bir bölümü ise sehir disinda yasiyor.

2 Arastirmaya katilanlarin yüzde 51'i, bayramda tatile gitmeyecegini belirtiyor.

Arastirmaya katilanlarin yüzde 51'i, bayramda tatile gitmeyecegini belirtiyor.

3 En sik tercih ettigimiz bayramlasma biçimi ise hala yüz yüze bayramlasmak. Ancak telefonla bayramlasma, yeni bir adet olmak üzere. Kisa mesaj ise yerini Whatsap'a birakmis gibi...

En sik tercih ettigimiz bayramlasma biçimi ise hala yüz yüze bayramlasmak. Ancak telefonla bayramlasma, yeni bir adet olmak üzere. Kisa mesaj ise yerini Whatsap'a birakmis gibi...

4 Bayramda mesajlasan her 10 kisiden 2'si toplu mesaj gönderiyor. 8'i ise kisiye özel mesaj göndermeyi tercih ediyor.

Bayramda mesajlasan her 10 kisiden 2'si toplu mesaj gönderiyor. 8'i ise kisiye özel mesaj göndermeyi tercih ediyor.

5 Bayramda her 10 kisiden 2'si hediyelesiyor. Ayrica, her 10 kisiden 6'sinin evine seker toplamaya gelen çocuklar var.

Bayramda her 10 kisiden 2'si hediyelesiyor. Ayrica, her 10 kisiden 6'sinin evine seker toplamaya gelen çocuklar var.

6 Hem hediyelesmenin hem de ikramin yildizi çikolata! Ikramlik lokum ise çikolatanin en yakin takipçisi oluyor.

Hem hediyelesmenin hem de ikramin yildizi çikolata! Ikramlik lokum ise çikolatanin en yakin takipçisi oluyor.

7 Bu bayram, yüzde 62'lik kesimin evinde hiç kimseye bayramlik alinmayacak. 10 kisiden 2'sinde ise sadece 10 yas alti çocuklara bayramlik aliniyor.

Bu bayram, yüzde 62'lik kesimin evinde hiç kimseye bayramlik alinmayacak. 10 kisiden 2'sinde ise sadece 10 yas alti çocuklara bayramlik aliniyor.

8 Her 10 kisiden 5'i bayramda harçlik veriyor. Ayrica erkeklerin eli kadinlara göre daha açik. Bir erkek ortalama 211 TL verirken, bir kadin 167 TL harçlik veriyor.

Her 10 kisiden 5'i bayramda harçlik veriyor. Ayrica erkeklerin eli kadinlara göre daha açik. Bir erkek ortalama 211 TL verirken, bir kadin 167 TL harçlik veriyor.

9 Hevesle bekledigimiz 9 günlük Ramazan Bayrami tatili geldi çatti! Kimi ailesini ziyaret edecek, kimi hayatin kosusturmacasina mola vererek bol bol dinlenecek. Iste okurken sasip kalacaginiz çarpici bayram istatistikleri...

Hevesle bekledigimiz 9 günlük Ramazan Bayrami tatili geldi çatti! Kimi ailesini ziyaret edecek, kimi hayatin kosusturmacasina mola vererek bol bol dinlenecek. Iste okurken sasip kalacaginiz çarpici bayram istatistikleri...

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım