SON DAKİKA

İşte en çarpıcı bayram istatistikleri

Erkeklerin elinin kadınlara göre daha açık olduğunu biliyor muydunuz? İşte en çarpıcı bayram istatistikleri

7 Haziran 2019 12:32
1 Her 2 kişiden 1'i, bayramda ailesini ziyaret etmeyi planlıyor. Aile ziyareti yapacakların önemli bir bölümü ise şehir dışında yaşıyor.

Her 2 kişiden 1'i, bayramda ailesini ziyaret etmeyi planlıyor. Aile ziyareti yapacakların önemli bir bölümü ise şehir dışında yaşıyor.

2 Araştırmaya katılanların yüzde 51'i, bayramda tatile gitmeyeceğini belirtiyor.

Araştırmaya katılanların yüzde 51'i, bayramda tatile gitmeyeceğini belirtiyor.

3 En sık tercih ettiğimiz bayramlaşma biçimi ise hala yüz yüze bayramlaşmak. Ancak telefonla bayramlaşma, yeni bir adet olmak üzere. Kısa mesaj ise yerini Whatsap'a bırakmış gibi...

En sık tercih ettiğimiz bayramlaşma biçimi ise hala yüz yüze bayramlaşmak. Ancak telefonla bayramlaşma, yeni bir adet olmak üzere. Kısa mesaj ise yerini Whatsap'a bırakmış gibi...

4 Bayramda mesajlaşan her 10 kişiden 2'si toplu mesaj gönderiyor. 8'i ise kişiye özel mesaj göndermeyi tercih ediyor.

Bayramda mesajlaşan her 10 kişiden 2'si toplu mesaj gönderiyor. 8'i ise kişiye özel mesaj göndermeyi tercih ediyor.

5 Bayramda her 10 kişiden 2'si hediyeleşiyor. Ayrıca, her 10 kişiden 6'sının evine şeker toplamaya gelen çocuklar var.

Bayramda her 10 kişiden 2'si hediyeleşiyor. Ayrıca, her 10 kişiden 6'sının evine şeker toplamaya gelen çocuklar var.

6 Hem hediyeleşmenin hem de ikramın yıldızı çikolata! İkramlık lokum ise çikolatanın en yakın takipçisi oluyor.

Hem hediyeleşmenin hem de ikramın yıldızı çikolata! İkramlık lokum ise çikolatanın en yakın takipçisi oluyor.

7 Bu bayram, yüzde 62'lik kesimin evinde hiç kimseye bayramlık alınmayacak. 10 kişiden 2'sinde ise sadece 10 yaş altı çocuklara bayramlık alınıyor.

Bu bayram, yüzde 62'lik kesimin evinde hiç kimseye bayramlık alınmayacak. 10 kişiden 2'sinde ise sadece 10 yaş altı çocuklara bayramlık alınıyor.

8 Her 10 kişiden 5'i bayramda harçlık veriyor. Ayrıca erkeklerin eli kadınlara göre daha açık. Bir erkek ortalama 211 TL verirken, bir kadın 167 TL harçlık veriyor.

Her 10 kişiden 5'i bayramda harçlık veriyor. Ayrıca erkeklerin eli kadınlara göre daha açık. Bir erkek ortalama 211 TL verirken, bir kadın 167 TL harçlık veriyor.

9 Hevesle beklediğimiz 9 günlük Ramazan Bayramı tatili geldi çattı! Kimi ailesini ziyaret edecek, kimi hayatın koşuşturmacasına mola vererek bol bol dinlenecek. İşte okurken şaşıp kalacağınız çarpıcı bayram istatistikleri...

Hevesle beklediğimiz 9 günlük Ramazan Bayramı tatili geldi çattı! Kimi ailesini ziyaret edecek, kimi hayatın koşuşturmacasına mola vererek bol bol dinlenecek. İşte okurken şaşıp kalacağınız çarpıcı bayram istatistikleri...

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım