SON DAKİKA

Kylie Jenner'in, dogumgünü hediyesinin bedeli dudak uçuklatti

'Kendi servetini yapan en genç milyarder' ilan edilen Kylie Jenner'a, sevgilisinden gelen dogumgünü hediyesinin bedeli dudak uçuklatti.

14 Ağustos 2019 13:04
1 Fotografta gördügünüz kolye de bunlardan biri... Travis'in, Kylie'ye aldigi bu mücevher parçasinin asagi yukari 375 bin dolar (2 milyar TL) oldugu söylendi.

Fotografta gördügünüz kolye de bunlardan biri... Travis'in, Kylie'ye aldigi bu mücevher parçasinin asagi yukari 375 bin dolar (2 milyar TL) oldugu söylendi.

2 Çocugunun babasi Travis Scott, genç milyarderin 22. yas günü için kesenin agzini açti hediyeler yagdirdi.

Çocugunun babasi Travis Scott, genç milyarderin 22. yas günü için kesenin agzini açti hediyeler yagdirdi.

3 22. yasini kutlayan Kylie Jenner, 250 milyon dolarlik yati, 1 haftaligina 1 milyon dolara kiraladi. Lüks yatinda dostlariyla tatilin tadini çikaran Jenner, parti üzerine parti veriyor ve hayranlarina bu özel anlarini paylasmaktan geri kalmiyor..

22. yasini kutlayan Kylie Jenner, 250 milyon dolarlik yati, 1 haftaligina 1 milyon dolara kiraladi. Lüks yatinda dostlariyla tatilin tadini çikaran Jenner, parti üzerine parti veriyor ve hayranlarina bu özel anlarini paylasmaktan geri kalmiyor..

4 The Diamond Pro markasinin yönetim kurulu baskani olan Michael Fried ise bu parçanin inanilmaz bir parça oldugunu ve yarim milyon dolardan asagi bir fiyati olmadigini söyledi.

The Diamond Pro markasinin yönetim kurulu baskani olan Michael Fried ise bu parçanin inanilmaz bir parça oldugunu ve yarim milyon dolardan asagi bir fiyati olmadigini söyledi.

5 Kylie'nin dogum günü kutlamalari için 2 tane özel jet tuttugu da iddialar arasinda. Sosyal medyada sayisiz kez kiyafet degistirdigi gözlenen ünlü yildizin lüks yati Italya açiklarina demirlendi.

Kylie'nin dogum günü kutlamalari için 2 tane özel jet tuttugu da iddialar arasinda. Sosyal medyada sayisiz kez kiyafet degistirdigi gözlenen ünlü yildizin lüks yati Italya açiklarina demirlendi.

6

7

8

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım