SON DAKİKA

Malezya Krali Sultan 5. Muhammed, son karariyla gündeme bomba gibi düstü.

Rus güzel ugruna tahti bile birakmisti, son karari soke etmisti. Kendinden 24 yas küçük Rus güzeliyle evlenip tahttan bile feragat eden Malezya Krali Sultan 5. Muhammed, son karariyla gündeme bomba gibi düstü.

14 Ağustos 2019 12:57
1 Kremlin kaynaklarina göre evliligi sebebiyle tahttan feragat eden Malezya Krali Sultan 5. Muhammed, ailesi tarafindan evlilige daha uygun görülen bir gelin adayi ile evlenmeye hazirlaniyor.

Kremlin kaynaklarina göre evliligi sebebiyle tahttan feragat eden Malezya Krali Sultan 5. Muhammed, ailesi tarafindan evlilige daha uygun görülen bir gelin adayi ile evlenmeye hazirlaniyor.

2 Malezya Krali Sultan 5. Muhammed'ten bosandigi haberlerini yalanlayan 27 yasindaki Oksana Voevodina'nin arkadaslari da Rus güzellik kraliçesine bosanma belgesi ulasmadigi ve Oksana'nin Kralin neden kendisinden soguduguna anlam veremedigini söyledi.

Malezya Krali Sultan 5. Muhammed'ten bosandigi haberlerini yalanlayan 27 yasindaki Oksana Voevodina'nin arkadaslari da Rus güzellik kraliçesine bosanma belgesi ulasmadigi ve Oksana'nin Kralin neden kendisinden soguduguna anlam veremedigini söyledi.

3 Rus medya kurulusu Komsomolskaya Pravd, Malezya Kraliyet Ailesi'nin, Malezya Krali Sultan 5. Muhammed'in Oksana ile evliligine onay vermedigini ve bu sebeple evlilikten birkaç ay sonra Kralin tahttan feragat ettigini yazdi.

Rus medya kurulusu Komsomolskaya Pravd, Malezya Kraliyet Ailesi'nin, Malezya Krali Sultan 5. Muhammed'in Oksana ile evliligine onay vermedigini ve bu sebeple evlilikten birkaç ay sonra Kralin tahttan feragat ettigini yazdi.

4 Gazetede yer alan ve Rusya Disisleri Bakanligi kaynaklarina dayandirilan habere göre, Malezya Krali Sultan 5. Muhammed'in 70 yasindaki annesi Tengku Anis Almarhum Tengku Abdul Hamid ve diger Malezya sultanlari, Krala tahti birakmasi için baski uyguladi.

Gazetede yer alan ve Rusya Disisleri Bakanligi kaynaklarina dayandirilan habere göre, Malezya Krali Sultan 5. Muhammed'in 70 yasindaki annesi Tengku Anis Almarhum Tengku Abdul Hamid ve diger Malezya sultanlari, Krala tahti birakmasi için baski uyguladi.

5 Gazeteye konusan Disisleri Bakanligi çalisani, Oksana'nin geçtigimiz mayis ayinda dünyaya getirdigi ve daha önce Kralin avukatinin, babasinin 5. Muhammed olmayabilecegi ihtimalini dile getirdigi bebegin babasinin Malezya Krali Sultan 5. Muhammed oldugunu belirtti.

Gazeteye konusan Disisleri Bakanligi çalisani, Oksana'nin geçtigimiz mayis ayinda dünyaya getirdigi ve daha önce Kralin avukatinin, babasinin 5. Muhammed olmayabilecegi ihtimalini dile getirdigi bebegin babasinin Malezya Krali Sultan 5. Muhammed oldugunu belirtti.

6 Malezya Kraliyet Ailesi, 5. Muhammed ve Oksana'nin evliligine basindan beri karsiydi ve Kralin Malezyali birisi ile evlenmesini istiyordu.

Malezya Kraliyet Ailesi, 5. Muhammed ve Oksana'nin evliligine basindan beri karsiydi ve Kralin Malezyali birisi ile evlenmesini istiyordu.

7 Iliskinin ilk döneminde 5. Muhammed'in, Oksana ile iliskisinin arkasinda durdugunu, evlendigini belirtilen haberde çiftin evliliklerini birkaç ay boyunca gizlemek durumunda kaldigi aktarildi.

Iliskinin ilk döneminde 5. Muhammed'in, Oksana ile iliskisinin arkasinda durdugunu, evlendigini belirtilen haberde çiftin evliliklerini birkaç ay boyunca gizlemek durumunda kaldigi aktarildi.

8 Krallik statüsünün temsili oldugu ve ülkeyi sultanlarin yönettigi Malezya'da 5. Muhammed tahti birakmak zorunda kaldi.

Krallik statüsünün temsili oldugu ve ülkeyi sultanlarin yönettigi Malezya'da 5. Muhammed tahti birakmak zorunda kaldi.

9 Gazeteye konusan kaynak, 5. Muhammed'in tahttan feragat etmesiyle beraber Oksana'nin ailesi tarafindan kabul görecegini düsündügünü fakat durumun böyle gelismedigini ve 5. Muhammed'in bir süre sonra seriat kurallarina göre bosanmak zorunda kaldigini ifade etti.

Gazeteye konusan kaynak, 5. Muhammed'in tahttan feragat etmesiyle beraber Oksana'nin ailesi tarafindan kabul görecegini düsündügünü fakat durumun böyle gelismedigini ve 5. Muhammed'in bir süre sonra seriat kurallarina göre bosanmak zorunda kaldigini ifade etti.

10 Oksana'nin bosanma süreci hakkinda bilgilendirilmedigini ve 5. Muhammed'in Oksana'nin dünyaya getirdigi bebegin babasi oldugundan süphe duymadigi aktarilan haberde 5. Muhammed'in bosanma ile ilgili tüm islemler için avukatina vekalet verdigi belirtildi. Disisleri Bakanligi kaynakli haberde, ailesinin 5. Muhammed için yeni bir gelin adayi seçtigi ve bu sebeple bosanma sürecinin hizli gerçeklestigi söylendi.

Oksana'nin bosanma süreci hakkinda bilgilendirilmedigini ve 5. Muhammed'in Oksana'nin dünyaya getirdigi bebegin babasi oldugundan süphe duymadigi aktarilan haberde 5. Muhammed'in bosanma ile ilgili tüm islemler için avukatina vekalet verdigi belirtildi. Disisleri Bakanligi kaynakli haberde, ailesinin 5. Muhammed için yeni bir gelin adayi seçtigi ve bu sebeple bosanma sürecinin hizli gerçeklestigi söylendi.

11 Rus basinina göre Oksana bebegini, baskent Moskova'da masraflari 5. Muhammed tarafindan ödenen lüks bir konutta büyütüyor.

Rus basinina göre Oksana bebegini, baskent Moskova'da masraflari 5. Muhammed tarafindan ödenen lüks bir konutta büyütüyor.

12 Oksana'nin avukati Evgeny Tarlo, bosanmanin gerçeklesmedigini ve Oksana'nin 5. Muhammed'in bir baskasi ile evlenmesine razi olmayacagini söylüyor.

Oksana'nin avukati Evgeny Tarlo, bosanmanin gerçeklesmedigini ve Oksana'nin 5. Muhammed'in bir baskasi ile evlenmesine razi olmayacagini söylüyor.

13 Oksana ise sosyal medya hesabi üzerinden yasami ve bebegine dair paylasimlarda bulunuyor.

Oksana ise sosyal medya hesabi üzerinden yasami ve bebegine dair paylasimlarda bulunuyor.

14 27 yasindaki Rus güzellik kraliçesi Oksana Voevodina'nin katildigi televizyon programlarindaki cesur pozlarinin Kralin tahti birakmasina yol açtigi düsünülüyordu. Oksana Voevodina'nin, evlilikten haftalar önce Rusya merkezli televizyon kanali TNT'de yayinlanan komedi programina katildigi ve programda bikinisi ile poz verdigi görüntüler ortaya çikmisti.

27 yasindaki Rus güzellik kraliçesi Oksana Voevodina'nin katildigi televizyon programlarindaki cesur pozlarinin Kralin tahti birakmasina yol açtigi düsünülüyordu. Oksana Voevodina'nin, evlilikten haftalar önce Rusya merkezli televizyon kanali TNT'de yayinlanan komedi programina katildigi ve programda bikinisi ile poz verdigi görüntüler ortaya çikmisti.

15 11 kisinin lüks bir villada yasadiklarini konu alan bir baska programda Ksenia-Nikol adli yarismaci, yarismadaki bir diger isim Elisey Polischuk ile oldukça yakinlasmis ve havuzda cinsel iliskiye girmisti.

11 kisinin lüks bir villada yasadiklarini konu alan bir baska programda Ksenia-Nikol adli yarismaci, yarismadaki bir diger isim Elisey Polischuk ile oldukça yakinlasmis ve havuzda cinsel iliskiye girmisti.

16 Bazi iddialara göre Ksenia-Nikol adli yarismacinin gerçek kimligi Oksana'ydi ve yarismaya katilan bir isim de bu kisinin Oksana oldugu yönünde açiklamalarda bulundu.

Bazi iddialara göre Ksenia-Nikol adli yarismacinin gerçek kimligi Oksana'ydi ve yarismaya katilan bir isim de bu kisinin Oksana oldugu yönünde açiklamalarda bulundu.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım