SON DAKİKA

NBA yildizi Klay Thompson, kendisini terk eden sevgilisine Instagram üzerinden nispet yapti

Golden State Warriors'in yildizlarindan Klay Thompson, ABD'li aktris Sabina Gadecki'nin bikinili fotograflarini begenerek, kendisini terk eden sevgilisi Laura Harrier'e nispet yapti.

5 Haziran 2019 11:26
1 NBA takimi Golden State Warriors'in yildizlarindan Klay Thompson, takimiyla Toronto Raptors karsisinda sampiyonluk mücadelesi verirken ask hayatinda da hareketli bir dönemi yasiyor.

NBA takimi Golden State Warriors'in yildizlarindan Klay Thompson, takimiyla Toronto Raptors karsisinda sampiyonluk mücadelesi verirken ask hayatinda da hareketli bir dönemi yasiyor.

2 Final serisinin ilk maçi öncesi Klay Thompson'in model sevgilisi Laura Harrier, kendisine sürekli yalan söyledigi ve birçok kez aldattigini belirttigi yildiz oyuncuyu, maçin baslamasina 1 saat kala takipten çikti.

Final serisinin ilk maçi öncesi Klay Thompson'in model sevgilisi Laura Harrier, kendisine sürekli yalan söyledigi ve birçok kez aldattigini belirttigi yildiz oyuncuyu, maçin baslamasina 1 saat kala takipten çikti.

3 Laura Harrier'in Klay Thompson ile ilgili belirttigi olumsuz düsünceleri sonrasi, yildiz oyuncu eski sevgilisine ikinci maçin öncesinde nispet yapti.

Laura Harrier'in Klay Thompson ile ilgili belirttigi olumsuz düsünceleri sonrasi, yildiz oyuncu eski sevgilisine ikinci maçin öncesinde nispet yapti.

4 Klay, Toronto Raptors serisinin ikinci maçinin baslamasina kisa süre kala ünlü model Sabina Gadecki'ye mesajlar atti.

Klay, Toronto Raptors serisinin ikinci maçinin baslamasina kisa süre kala ünlü model Sabina Gadecki'ye mesajlar atti.

5 Daha sonra ise birçok kisinin ve elbette eski sevgilisinin de görebilecegi sekilde Sabina Gadecki'nin Instagram'dan paylastigi bikinili fotografini begendi.

Daha sonra ise birçok kisinin ve elbette eski sevgilisinin de görebilecegi sekilde Sabina Gadecki'nin Instagram'dan paylastigi bikinili fotografini begendi.

6 Gadecki ünlü bir model olmasinin yani sira Ayesha Curry'nin de çok yakin arkadasi...

Gadecki ünlü bir model olmasinin yani sira Ayesha Curry'nin de çok yakin arkadasi...

7 Ayesha Curry ise Klay Thompson'in takim arkadasi Stephen Curry'nin esi...

Ayesha Curry ise Klay Thompson'in takim arkadasi Stephen Curry'nin esi...

8 Klay Thompson'in Gadecki ile yeni bir iliski ihtimalinin düsük olmasi bunun nispet amaçli bir hareket oldugu düsüncesini artiriyor.

Klay Thompson'in Gadecki ile yeni bir iliski ihtimalinin düsük olmasi bunun nispet amaçli bir hareket oldugu düsüncesini artiriyor.

9 Çünkü Sabina Gadecki su an müzisyen Taylor Rich ile nisanli...

Çünkü Sabina Gadecki su an müzisyen Taylor Rich ile nisanli...

10

11

12

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım