SON DAKİKA

NBA yıldızı Klay Thompson, kendisini terk eden sevgilisine Instagram üzerinden nispet yaptı

Golden State Warriors'ın yıldızlarından Klay Thompson, ABD'li aktris Sabina Gadecki'nin bikinili fotoğraflarını beğenerek, kendisini terk eden sevgilisi Laura Harrier'e nispet yaptı.

5 Haziran 2019 11:26
1 NBA takımı Golden State Warriors'ın yıldızlarından Klay Thompson, takımıyla Toronto Raptors karşısında şampiyonluk mücadelesi verirken aşk hayatında da hareketli bir dönemi yaşıyor.

NBA takımı Golden State Warriors'ın yıldızlarından Klay Thompson, takımıyla Toronto Raptors karşısında şampiyonluk mücadelesi verirken aşk hayatında da hareketli bir dönemi yaşıyor.

2 Final serisinin ilk maçı öncesi Klay Thompson'ın model sevgilisi Laura Harrier, kendisine sürekli yalan söylediği ve birçok kez aldattığını belirttiği yıldız oyuncuyu, maçın başlamasına 1 saat kala takipten çıktı.

Final serisinin ilk maçı öncesi Klay Thompson'ın model sevgilisi Laura Harrier, kendisine sürekli yalan söylediği ve birçok kez aldattığını belirttiği yıldız oyuncuyu, maçın başlamasına 1 saat kala takipten çıktı.

3 Laura Harrier'ın Klay Thompson ile ilgili belirttiği olumsuz düşünceleri sonrası, yıldız oyuncu eski sevgilisine ikinci maçın öncesinde nispet yaptı.

Laura Harrier'ın Klay Thompson ile ilgili belirttiği olumsuz düşünceleri sonrası, yıldız oyuncu eski sevgilisine ikinci maçın öncesinde nispet yaptı.

4 Klay, Toronto Raptors serisinin ikinci maçının başlamasına kısa süre kala ünlü model Sabina Gadecki'ye mesajlar attı.

Klay, Toronto Raptors serisinin ikinci maçının başlamasına kısa süre kala ünlü model Sabina Gadecki'ye mesajlar attı.

5 Daha sonra ise birçok kişinin ve elbette eski sevgilisinin de görebileceği şekilde Sabina Gadecki'nin Instagram'dan paylaştığı bikinili fotoğrafını beğendi.

Daha sonra ise birçok kişinin ve elbette eski sevgilisinin de görebileceği şekilde Sabina Gadecki'nin Instagram'dan paylaştığı bikinili fotoğrafını beğendi.

6 Gadecki ünlü bir model olmasının yanı sıra Ayesha Curry'nin de çok yakın arkadaşı...

Gadecki ünlü bir model olmasının yanı sıra Ayesha Curry'nin de çok yakın arkadaşı...

7 Ayesha Curry ise Klay Thompson'ın takım arkadaşı Stephen Curry'nin eşi...

Ayesha Curry ise Klay Thompson'ın takım arkadaşı Stephen Curry'nin eşi...

8 Klay Thompson'ın Gadecki ile yeni bir ilişki ihtimalinin düşük olması bunun nispet amaçlı bir hareket olduğu düşüncesini artırıyor.

Klay Thompson'ın Gadecki ile yeni bir ilişki ihtimalinin düşük olması bunun nispet amaçlı bir hareket olduğu düşüncesini artırıyor.

9 Çünkü Sabina Gadecki şu an müzisyen Taylor Rich ile nişanlı...

Çünkü Sabina Gadecki şu an müzisyen Taylor Rich ile nişanlı...

10

11

12

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım