SON DAKİKA

Rusya'nin en atesli oyuncusuydu, banyoda telefonunu sarj ederken öldü!

Rusya'nin en atesli poker oyuncusu olarak taninan 26 yasindaki Liliya Novikova, Moskova'daki evinde banyo yaptigi sirada sarjda bulunan telefonundan gelen alektrik akimina kapilip hayatini kaybetti.

15 Haziran 2019 12:28
1 26 yasindaki Poker yildizi Liliya Novikova, banyoda sarja taktigi telefonu yüzünden elektrik akimina kapilip can verdi.

26 yasindaki Poker yildizi Liliya Novikova, banyoda sarja taktigi telefonu yüzünden elektrik akimina kapilip can verdi.

2 Bayan Novikova'nin ailesi, Kutuzovsky Prospekt'teki dairesinde telefonuna cevap vermediginde endiselendi.

Bayan Novikova'nin ailesi, Kutuzovsky Prospekt'teki dairesinde telefonuna cevap vermediginde endiselendi.

3 Bir komsudan daireyi kontrol etmesini istediler ve cesedi banyo katinda buldular.

Bir komsudan daireyi kontrol etmesini istediler ve cesedi banyo katinda buldular.

4 Rus Arastirma Komitesi:

Rus Arastirma Komitesi: "Genç kadinin cesedinin ilk kontrolleri sirasinda elektrik çarpmasi travmasina ugradigi kaydedildi."

5 Bazi raporlar, telefonu oldugu sanilan cihazin 'hatali' oldugunu, ancak digerleri elektrik çarpmasi sonucu kafasini çarpip, öldügünü söylüyor. Gerçek sonuç otopsi sonucu belli olacak.

Bazi raporlar, telefonu oldugu sanilan cihazin 'hatali' oldugunu, ancak digerleri elektrik çarpmasi sonucu kafasini çarpip, öldügünü söylüyor. Gerçek sonuç otopsi sonucu belli olacak.

6 Bayan Novikova, üst düzey bir Rus üniversitesinden mühendislikte birinci sinif bir derece ile çok yetenekli bir ögrenciydi.

Bayan Novikova, üst düzey bir Rus üniversitesinden mühendislikte birinci sinif bir derece ile çok yetenekli bir ögrenciydi.

7 Önde gelen endüstri sirketlerinde çalisma tekliflerini reddetti ve bunun yerine kazançli bir kariyere sahip profesyonel bir poker yildizi oldu.

Önde gelen endüstri sirketlerinde çalisma tekliflerini reddetti ve bunun yerine kazançli bir kariyere sahip profesyonel bir poker yildizi oldu.

8 Hem çevrimiçi hem de gerçek hayattaki bir oyuncu olarak ünlü, kendi poker web kanallarinda yer aldi.

Hem çevrimiçi hem de gerçek hayattaki bir oyuncu olarak ünlü, kendi poker web kanallarinda yer aldi.

9

10

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım