SON DAKİKA

Rusya'nın en ateşli oyuncusuydu, banyoda telefonunu şarj ederken öldü!

Rusya'nın en ateşli poker oyuncusu olarak tanınan 26 yaşındaki Liliya Novikova, Moskova'daki evinde banyo yaptığı sırada şarjda bulunan telefonundan gelen alektrik akımına kapılıp hayatını kaybetti.

15 Haziran 2019 12:28
1 26 yaşındaki Poker yıldızı Liliya Novikova, banyoda şarja taktığı telefonu yüzünden elektrik akımına kapılıp can verdi.

26 yaşındaki Poker yıldızı Liliya Novikova, banyoda şarja taktığı telefonu yüzünden elektrik akımına kapılıp can verdi.

2 Bayan Novikova'nın ailesi, Kutuzovsky Prospekt'teki dairesinde telefonuna cevap vermediğinde endişelendi.

Bayan Novikova'nın ailesi, Kutuzovsky Prospekt'teki dairesinde telefonuna cevap vermediğinde endişelendi.

3 Bir komşudan daireyi kontrol etmesini istediler ve cesedi banyo katında buldular.

Bir komşudan daireyi kontrol etmesini istediler ve cesedi banyo katında buldular.

4 Rus Araştırma Komitesi:

Rus Araştırma Komitesi: "Genç kadının cesedinin ilk kontrolleri sırasında elektrik çarpması travmasına uğradığı kaydedildi."

5 Bazı raporlar, telefonu olduğu sanılan cihazın 'hatalı' olduğunu, ancak diğerleri elektrik çarpması sonucu kafasını çarpıp, öldüğünü söylüyor. Gerçek sonuç otopsi sonucu belli olacak.

Bazı raporlar, telefonu olduğu sanılan cihazın 'hatalı' olduğunu, ancak diğerleri elektrik çarpması sonucu kafasını çarpıp, öldüğünü söylüyor. Gerçek sonuç otopsi sonucu belli olacak.

6 Bayan Novikova, üst düzey bir Rus üniversitesinden mühendislikte birinci sınıf bir derece ile çok yetenekli bir öğrenciydi.

Bayan Novikova, üst düzey bir Rus üniversitesinden mühendislikte birinci sınıf bir derece ile çok yetenekli bir öğrenciydi.

7 Önde gelen endüstri şirketlerinde çalışma tekliflerini reddetti ve bunun yerine kazançlı bir kariyere sahip profesyonel bir poker yıldızı oldu.

Önde gelen endüstri şirketlerinde çalışma tekliflerini reddetti ve bunun yerine kazançlı bir kariyere sahip profesyonel bir poker yıldızı oldu.

8 Hem çevrimiçi hem de gerçek hayattaki bir oyuncu olarak ünlü, kendi poker web kanallarında yer aldı.

Hem çevrimiçi hem de gerçek hayattaki bir oyuncu olarak ünlü, kendi poker web kanallarında yer aldı.

9

10

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım