SON DAKİKA

Şampiyonlar Ligi Finali sahaya giren Wolanski, 20 gün önce Türkiye'deymiş!

Tottenham ile Liverpool arasında oynanan Şampiyonlar Ligi Finali'nin 18'inci dakikasında sahaya mayolu giren Kinsey Wolanski'nin, 20 gün önce sevgilisiyle birlikte Kapadokya'da tatil yaptığı ortaya çıktı.

6 Haziran 2019 01:37
1 Madrid'de önceki gece oynanan Şampiyonlar Ligi Finali'nde, YouTube'da cinsel içerikli videolar paylaşan Kinsey Wolanski, sahaya mayoyla girmişti. Güvenlik ekipleri tarafından saha dışına çıkarılan Wolanski'nin Instagram hesabı, kısa sürede 2,2 milyon takipçiye ulaştı.

Madrid'de önceki gece oynanan Şampiyonlar Ligi Finali'nde, YouTube'da cinsel içerikli videolar paylaşan Kinsey Wolanski, sahaya mayoyla girmişti. Güvenlik ekipleri tarafından saha dışına çıkarılan Wolanski'nin Instagram hesabı, kısa sürede 2,2 milyon takipçiye ulaştı.

2 Wolanski'nin, 20 gün önce Nevşehir'in Göreme beldesine sevgilisi Vitaly Zdorovetskiy ile gelerek tatil yaptığı ortaya çıktı.

Wolanski'nin, 20 gün önce Nevşehir'in Göreme beldesine sevgilisi Vitaly Zdorovetskiy ile gelerek tatil yaptığı ortaya çıktı.

3 2 gün boyunca Kapadokya'da kalan Wolanski'nin, sevgilisiyle at bindiği ve Göreme'de 'Aysel'in mutfağı' adlı restoranda yemek yediği öğrenildi. Restoran sahibi Aysel Yazgan, çiftin kendi mutfaklarını ziyaret ettiklerini ve olaydan sonra şaşkınlığını gizleyemediğini ifade etti.

2 gün boyunca Kapadokya'da kalan Wolanski'nin, sevgilisiyle at bindiği ve Göreme'de 'Aysel'in mutfağı' adlı restoranda yemek yediği öğrenildi. Restoran sahibi Aysel Yazgan, çiftin kendi mutfaklarını ziyaret ettiklerini ve olaydan sonra şaşkınlığını gizleyemediğini ifade etti.

4 Yazgan, ''Dün gece maçta sahaya çıktığını görünce şaşırdım. Hiç öyle birine benzemiyordu. Benim özel yemeklerimi tattılar. Şebit yağlamasını çok beğendiler ve ikinci porsiyonu da istediler. Daha sonra bostan kebabı ve kayısı tatlısı yediler.

Yazgan, ''Dün gece maçta sahaya çıktığını görünce şaşırdım. Hiç öyle birine benzemiyordu. Benim özel yemeklerimi tattılar. Şebit yağlamasını çok beğendiler ve ikinci porsiyonu da istediler. Daha sonra bostan kebabı ve kayısı tatlısı yediler.

5 Çok memnun kaldılar ve tekrar geleceklerini söylediler. Sıcak kanlı, samimi bir kızdı, ben hiç düşünemedim bu şekilde bir şey yapacağını, çok şaşırdım.'' dedi.

Çok memnun kaldılar ve tekrar geleceklerini söylediler. Sıcak kanlı, samimi bir kızdı, ben hiç düşünemedim bu şekilde bir şey yapacağını, çok şaşırdım.'' dedi.

6 Wolanski'nin, Kapadokya manzarası eşliğinde sevgilisiyle öpüşürken çekilen fotoğraflarını da Instagram hesabında paylaştığı görüldü. Göreme de erkek arkadaşı Vitaly ile tatil yapan İngiliz turist kadının çevresindekilere bölgeye hayran kaldığını ve tekrar gelmek istediğini söylediği ortaya çıktı.

Wolanski'nin, Kapadokya manzarası eşliğinde sevgilisiyle öpüşürken çekilen fotoğraflarını da Instagram hesabında paylaştığı görüldü. Göreme de erkek arkadaşı Vitaly ile tatil yapan İngiliz turist kadının çevresindekilere bölgeye hayran kaldığını ve tekrar gelmek istediğini söylediği ortaya çıktı.

7 Kinsey Wolanski'nin Göreme'de konakladığı işletmenin sahibi Samed Dural ise, ''3 gece burada konakladılar, ATV Turu yaptılar. Ata bindik.

Kinsey Wolanski'nin Göreme'de konakladığı işletmenin sahibi Samed Dural ise, ''3 gece burada konakladılar, ATV Turu yaptılar. Ata bindik.

8 Youtube kanalı için bir çekim yaptı. Davet üzerine geldi. Bölgeyi, yemekleri çok sevdiler. Kapadokya'ya tekrar gelecekler.

Youtube kanalı için bir çekim yaptı. Davet üzerine geldi. Bölgeyi, yemekleri çok sevdiler. Kapadokya'ya tekrar gelecekler.

9 Paraşütle balondan atlamayı çok istiyordu. Ancak balondan atlayışı için lisansı yetişmedi. Kensey ise ata binmeyi çok seviyor. Zaten çiftlikte büyüdüğünü söylüyordu.'' dedi.

Paraşütle balondan atlamayı çok istiyordu. Ancak balondan atlayışı için lisansı yetişmedi. Kensey ise ata binmeyi çok seviyor. Zaten çiftlikte büyüdüğünü söylüyordu.'' dedi.

10 Şampiyonlar Ligi finalinde sahaya girdikten sonra takipçi sayısı 240 binden 2,3 milyona kadar çıkan Kinsey Wolanski'nin Instagram hesabı kapandı. Kinsey, Instagram'ının kapatılması hakkında henüz yorum yapmadı.

Şampiyonlar Ligi finalinde sahaya girdikten sonra takipçi sayısı 240 binden 2,3 milyona kadar çıkan Kinsey Wolanski'nin Instagram hesabı kapandı. Kinsey, Instagram'ının kapatılması hakkında henüz yorum yapmadı.

11 Sosyal medya fenomeni olan Kinsey Wolanski, Ocak 2019 yılında Slasher Party isimli filmde rol almış Brittany karakterini canlandırmıştı.

Sosyal medya fenomeni olan Kinsey Wolanski, Ocak 2019 yılında Slasher Party isimli filmde rol almış Brittany karakterini canlandırmıştı.

12

13

14

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım