SON DAKİKA

Sampiyonlar Ligi Finali sahaya giren Wolanski, 20 gün önce Türkiye'deymis!

Tottenham ile Liverpool arasinda oynanan Sampiyonlar Ligi Finali'nin 18'inci dakikasinda sahaya mayolu giren Kinsey Wolanski'nin, 20 gün önce sevgilisiyle birlikte Kapadokya'da tatil yaptigi ortaya çikti.

6 Haziran 2019 01:37
1 Madrid'de önceki gece oynanan Sampiyonlar Ligi Finali'nde, YouTube'da cinsel içerikli videolar paylasan Kinsey Wolanski, sahaya mayoyla girmisti. Güvenlik ekipleri tarafindan saha disina çikarilan Wolanski'nin Instagram hesabi, kisa sürede 2,2 milyon takipçiye ulasti.

Madrid'de önceki gece oynanan Sampiyonlar Ligi Finali'nde, YouTube'da cinsel içerikli videolar paylasan Kinsey Wolanski, sahaya mayoyla girmisti. Güvenlik ekipleri tarafindan saha disina çikarilan Wolanski'nin Instagram hesabi, kisa sürede 2,2 milyon takipçiye ulasti.

2 Wolanski'nin, 20 gün önce Nevsehir'in Göreme beldesine sevgilisi Vitaly Zdorovetskiy ile gelerek tatil yaptigi ortaya çikti.

Wolanski'nin, 20 gün önce Nevsehir'in Göreme beldesine sevgilisi Vitaly Zdorovetskiy ile gelerek tatil yaptigi ortaya çikti.

3 2 gün boyunca Kapadokya'da kalan Wolanski'nin, sevgilisiyle at bindigi ve Göreme'de 'Aysel'in mutfagi' adli restoranda yemek yedigi ögrenildi. Restoran sahibi Aysel Yazgan, çiftin kendi mutfaklarini ziyaret ettiklerini ve olaydan sonra saskinligini gizleyemedigini ifade etti.

2 gün boyunca Kapadokya'da kalan Wolanski'nin, sevgilisiyle at bindigi ve Göreme'de 'Aysel'in mutfagi' adli restoranda yemek yedigi ögrenildi. Restoran sahibi Aysel Yazgan, çiftin kendi mutfaklarini ziyaret ettiklerini ve olaydan sonra saskinligini gizleyemedigini ifade etti.

4 Yazgan, ''Dün gece maçta sahaya çiktigini görünce sasirdim. Hiç öyle birine benzemiyordu. Benim özel yemeklerimi tattilar. Sebit yaglamasini çok begendiler ve ikinci porsiyonu da istediler. Daha sonra bostan kebabi ve kayisi tatlisi yediler.

Yazgan, ''Dün gece maçta sahaya çiktigini görünce sasirdim. Hiç öyle birine benzemiyordu. Benim özel yemeklerimi tattilar. Sebit yaglamasini çok begendiler ve ikinci porsiyonu da istediler. Daha sonra bostan kebabi ve kayisi tatlisi yediler.

5 Çok memnun kaldilar ve tekrar geleceklerini söylediler. Sicak kanli, samimi bir kizdi, ben hiç düsünemedim bu sekilde bir sey yapacagini, çok sasirdim.'' dedi.

Çok memnun kaldilar ve tekrar geleceklerini söylediler. Sicak kanli, samimi bir kizdi, ben hiç düsünemedim bu sekilde bir sey yapacagini, çok sasirdim.'' dedi.

6 Wolanski'nin, Kapadokya manzarasi esliginde sevgilisiyle öpüsürken çekilen fotograflarini da Instagram hesabinda paylastigi görüldü. Göreme de erkek arkadasi Vitaly ile tatil yapan Ingiliz turist kadinin çevresindekilere bölgeye hayran kaldigini ve tekrar gelmek istedigini söyledigi ortaya çikti.

Wolanski'nin, Kapadokya manzarasi esliginde sevgilisiyle öpüsürken çekilen fotograflarini da Instagram hesabinda paylastigi görüldü. Göreme de erkek arkadasi Vitaly ile tatil yapan Ingiliz turist kadinin çevresindekilere bölgeye hayran kaldigini ve tekrar gelmek istedigini söyledigi ortaya çikti.

7 Kinsey Wolanski'nin Göreme'de konakladigi isletmenin sahibi Samed Dural ise, ''3 gece burada konakladilar, ATV Turu yaptilar. Ata bindik.

Kinsey Wolanski'nin Göreme'de konakladigi isletmenin sahibi Samed Dural ise, ''3 gece burada konakladilar, ATV Turu yaptilar. Ata bindik.

8 Youtube kanali için bir çekim yapti. Davet üzerine geldi. Bölgeyi, yemekleri çok sevdiler. Kapadokya'ya tekrar gelecekler.

Youtube kanali için bir çekim yapti. Davet üzerine geldi. Bölgeyi, yemekleri çok sevdiler. Kapadokya'ya tekrar gelecekler.

9 Parasütle balondan atlamayi çok istiyordu. Ancak balondan atlayisi için lisansi yetismedi. Kensey ise ata binmeyi çok seviyor. Zaten çiftlikte büyüdügünü söylüyordu.'' dedi.

Parasütle balondan atlamayi çok istiyordu. Ancak balondan atlayisi için lisansi yetismedi. Kensey ise ata binmeyi çok seviyor. Zaten çiftlikte büyüdügünü söylüyordu.'' dedi.

10 Sampiyonlar Ligi finalinde sahaya girdikten sonra takipçi sayisi 240 binden 2,3 milyona kadar çikan Kinsey Wolanski'nin Instagram hesabi kapandi. Kinsey, Instagram'inin kapatilmasi hakkinda henüz yorum yapmadi.

Sampiyonlar Ligi finalinde sahaya girdikten sonra takipçi sayisi 240 binden 2,3 milyona kadar çikan Kinsey Wolanski'nin Instagram hesabi kapandi. Kinsey, Instagram'inin kapatilmasi hakkinda henüz yorum yapmadi.

11 Sosyal medya fenomeni olan Kinsey Wolanski, Ocak 2019 yilinda Slasher Party isimli filmde rol almis Brittany karakterini canlandirmisti.

Sosyal medya fenomeni olan Kinsey Wolanski, Ocak 2019 yilinda Slasher Party isimli filmde rol almis Brittany karakterini canlandirmisti.

12

13

14

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım