SON DAKİKA

Magazin

Seda Sayan eşi Çağlar Ökten ile mesafeli!

Seda Sayan, önceki akşam sahne alan Çağlar Ökten'i dinlemeye gitti. Gecenin sonunda mekandan çıkarken eşiyle mesafeli bir şekilde yürüyen ünlü şarkıcı, Ökten ile birlikte fotoğraf vermek istemediğini dile getirdi

13 Mayıs 2022 10:29
Seda Sayan eşi Çağlar Ökten ile mesafeli!

24 Nisan'da sürpriz bir şekilde evlenen Seda Sayan, önceki akşam Asmalımescit'teki bir mekanda sahne alan eşi Çağlar Ökten'i yalnız bırakmadı. Ökten, sahnede şarkılarını söylerken masadan kalkarak sahneye çıkan Sayan, eşine şarkılarında eşlik etti.

EŞİYLE MESAFELİ!

Gecenin sonunda Seda Sayan, mekandan çıkarken eşiyle mesafeli bir şekilde yürüdü. Çağlar Ökten ile birlikte fotoğraf vermek istemediğini ifade eden ünlü şarkıcı, basın mansuplarının sorularını da yanıtsız bıraktı.

Ardından kapıda kendisini bekleyen aracına yönelen Sayan, hızla oradan uzaklaştı.

"İŞTE O BENİM KADINIM ARKADAŞ!"

Ökten, birkaç gün önce eşine olan aşkını sosyal medya hesabından şu sözlerle dile getirmişti:

Kadın kadın olacak be! Seni sadece sen olduğun için, sensin diye sevecek. Parayla pulla, kariyerle, kimin ne dediğiyle, sınırlamayacak. Hem sevgilin, hem arkadaşın, hem annen, hem çocuğun olacak, bağrına basacaksın huzurla… Bileceksin ki evde ‘O’ kadın tarafından beklenmenin zevkini hiçbir zevk yaşatamaz sana… İşte o benim kadınım arkadaş... Canıma can katan, gözüm gözüne değdiğinde ruhumu huzurla kaplayan aşkım karım. Seni çok seviyorum tamam mı?

SÜRPRİZ NİKAH

Öte yandan Sayan ve Ökten'in, 7 Mayıs'ta Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'da evlenmesi bekleniyordu. Ancak ikili, vizede yaşanan problemler nedeniyle geçtiğimiz hafta İstanbul'da dünyaevine girmişti. Gerçek ismi "Aysel Gürsaçer" olan sanatçı, "Ökten" soyadını almıştı.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım