SON DAKİKA

Serenay Sarıkaya'nın yeni stili eleştiri yağmuruna tutuldu: Bunu kendine neden yaptın!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafıyla bu defa övgü yerine eleştiri aldı. Saçlarını kıvırcık yapan Sarıkaya'ya takipçileri tarafından, ''Bunu kendine neden yaptın?'' ve ''İlk defa bu kadar çirkin gördüm seni!'' gibi birçok olumsuz yorum yapıldı.

23 Haziran 2019 15:02
1 Geçtiğimiz günlerde 4 yıldır birlikte olduğu meslektaşı Kerem Bürsin ile yollarını ayıran Serenay Sarıkaya, sosyal medyayı epey aktif kullanan ünlüler arasında.

Geçtiğimiz günlerde 4 yıldır birlikte olduğu meslektaşı Kerem Bürsin ile yollarını ayıran Serenay Sarıkaya, sosyal medyayı epey aktif kullanan ünlüler arasında.

2 Instagram'da 8 milyon takipçisi bulunan güzel oyuncu, paylaşımlarıyla binlerce beğeni ve yorum alıyor.

Instagram'da 8 milyon takipçisi bulunan güzel oyuncu, paylaşımlarıyla binlerce beğeni ve yorum alıyor.

3 Ancak Sarıkaya'nın son paylaşımı birçok kişi tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Fotoğrafta permalı saçlarıyla dikkat çeken ünlü oyuncuya takipçileri, ''Bunu kendine neden yaptın?'' ve ''Seni ilk kez beğenmedim!'' gibi yorumlarda bulundu.

Ancak Sarıkaya'nın son paylaşımı birçok kişi tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Fotoğrafta permalı saçlarıyla dikkat çeken ünlü oyuncuya takipçileri, ''Bunu kendine neden yaptın?'' ve ''Seni ilk kez beğenmedim!'' gibi yorumlarda bulundu.

4 Kimi kullanıcı Sarıkaya'ya fotoğrafı kaldırması gerektiğini söylerken, bazı takipçileri eleştiride daha da ileriye giderek ''Tır mı çarptı buna?'' yorumunu yaptı.

Kimi kullanıcı Sarıkaya'ya fotoğrafı kaldırması gerektiğini söylerken, bazı takipçileri eleştiride daha da ileriye giderek ''Tır mı çarptı buna?'' yorumunu yaptı.

5 Sarıkaya'nın kıvırcık saçlı haline, ünlü oyuncu Dolunay Soysert'in yaptığı, ''Allah en sevdiğim hali saçın'' yorumu ise dikkatlerden kaçmadı.

Sarıkaya'nın kıvırcık saçlı haline, ünlü oyuncu Dolunay Soysert'in yaptığı, ''Allah en sevdiğim hali saçın'' yorumu ise dikkatlerden kaçmadı.

6

7

8

9

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım