SON DAKİKA

Serenay Sarikaya'nin yeni stili elestiri yagmuruna tutuldu: Bunu kendine neden yaptin!

Ünlü oyuncu Serenay Sarikaya, Instagram hesabindan paylastigi bir fotografiyla bu defa övgü yerine elestiri aldi. Saçlarini kivircik yapan Sarikaya'ya takipçileri tarafindan, ''Bunu kendine neden yaptin?'' ve ''Ilk defa bu kadar çirkin gördüm seni!'' gibi birçok olumsuz yorum yapildi.

23 Haziran 2019 15:02
1 Geçtigimiz günlerde 4 yildir birlikte oldugu meslektasi Kerem Bürsin ile yollarini ayiran Serenay Sarikaya, sosyal medyayi epey aktif kullanan ünlüler arasinda.

Geçtigimiz günlerde 4 yildir birlikte oldugu meslektasi Kerem Bürsin ile yollarini ayiran Serenay Sarikaya, sosyal medyayi epey aktif kullanan ünlüler arasinda.

2 Instagram'da 8 milyon takipçisi bulunan güzel oyuncu, paylasimlariyla binlerce begeni ve yorum aliyor.

Instagram'da 8 milyon takipçisi bulunan güzel oyuncu, paylasimlariyla binlerce begeni ve yorum aliyor.

3 Ancak Sarikaya'nin son paylasimi birçok kisi tarafindan elestiri yagmuruna tutuldu. Fotografta permali saçlariyla dikkat çeken ünlü oyuncuya takipçileri, ''Bunu kendine neden yaptin?'' ve ''Seni ilk kez begenmedim!'' gibi yorumlarda bulundu.

Ancak Sarikaya'nin son paylasimi birçok kisi tarafindan elestiri yagmuruna tutuldu. Fotografta permali saçlariyla dikkat çeken ünlü oyuncuya takipçileri, ''Bunu kendine neden yaptin?'' ve ''Seni ilk kez begenmedim!'' gibi yorumlarda bulundu.

4 Kimi kullanici Sarikaya'ya fotografi kaldirmasi gerektigini söylerken, bazi takipçileri elestiride daha da ileriye giderek ''Tir mi çarpti buna?'' yorumunu yapti.

Kimi kullanici Sarikaya'ya fotografi kaldirmasi gerektigini söylerken, bazi takipçileri elestiride daha da ileriye giderek ''Tir mi çarpti buna?'' yorumunu yapti.

5 Sarikaya'nin kivircik saçli haline, ünlü oyuncu Dolunay Soysert'in yaptigi, ''Allah en sevdigim hali saçin'' yorumu ise dikkatlerden kaçmadi.

Sarikaya'nin kivircik saçli haline, ünlü oyuncu Dolunay Soysert'in yaptigi, ''Allah en sevdigim hali saçin'' yorumu ise dikkatlerden kaçmadi.

6

7

8

9

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım