SON DAKİKA

Teknoloji

Türk Telekom'dan Abonelerine Deprem Sonrasi Toplam 10 GB'lik Internet Hediyesi

Istanbul'da yasanan 5.7 boyutundaki depremden sonra Türk Telekom, yasanan sorunlarin sabah saati ile sonlandigini duyurdu. Ancak vatandaslarin elestirilerinin üzerine Türk Telekom, yasanan sorunlar ve magduriyet nedeniyle kullanicilarindan özür dileyerek iki ay boyunca 5'er GB internet olmak üzere toplamda 10 GB internet hediye edecegini açikladi.

27 Eylül 2019 15:55
Türk Telekom'dan Abonelerine  Deprem Sonrasi Toplam 10 GB'lik  Internet Hediyesi

Istanbul'da dün yasanan 5.7 büyüklügündeki deprem, vatandaslari fazlasiyla ürküttü. Depremden sonra yakinlarina ulasmak isteyen vatandaslar operatörlerdeki yogunluktan olusan hatlarin çökmesiyle telefonlarini kullanamadilar. Diger operatörler bir süre sonra düzeldi ancak Türk Telekom'da yasanan aksaklik   fazlasiyla uzun sürdü.

Sabah saatlerinde açiklama yapan Türk Telekom yetkilileri, aksakliklarin giderildigini ve herhangi bir sorunun kalmadigini açikladi. Ancak vatandaslarin Türk Telekom'a olan hakli elestirileri de dinmek bilmedi. Hal böyle olunca da Türk Telekom, yasanan sorunlar ve magduriyet nedeniyle kullanicilarindan özür dileyerek iki ay boyunca 5'er GB internet olmak üzere toplamda 10 GB internet hediye edecegini açikladi.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım