SON DAKİKA

Ünlülerde olay itiraflar herkesi sok etti.

Ünlüler dünyasinin cinsel hayatlariyla ilgili yaptigi açiklamalari ve cinsellige bakis açilarini merak ediyorsaniz, sizi böyle alalim...

14 Ağustos 2019 12:43
1 Küba asilli Amerikali aktris, model ve sarkici Eva Mendes cinsel hayati hakkinda sunlari söylemisti:

Küba asilli Amerikali aktris, model ve sarkici Eva Mendes cinsel hayati hakkinda sunlari söylemisti: "50 eyalette cinsel iliskiye girdim. Bunlarin çogu gençligimde yaptigim yolculuklar sirasindaydi. Belki de temiz havadan."

2 Ünlü Victoria's Secret melegi Lima, 27 yasinda Marco Jaric ile evlenene kadar ilk cinsel iliski deneyimi için beklemis. Lima basketbolcu Marco Jaric ile 7 yil evli kaldiktan sonra, ihanete ugradigi için bu evliligi sonlandirmisti.

Ünlü Victoria's Secret melegi Lima, 27 yasinda Marco Jaric ile evlenene kadar ilk cinsel iliski deneyimi için beklemis. Lima basketbolcu Marco Jaric ile 7 yil evli kaldiktan sonra, ihanete ugradigi için bu evliligi sonlandirmisti.

3 Geçtigimiz yillarda ayrilarak hepimizin aska olan inancini sarsan Brangelina çifti cinsel hayatlarina dair samimi itiraflarda bulunmustu. 2008 yilinda ikiz bebekleri Knox ve Vivienne'e hamileyken yaptigi açiklamada Angelina Jolie, Hamilelik cinsel hayatinizi canlandiran bir durum. Sizi daha yaratici olmaya zorluyor ve bu sayede de daha çok egleniyorsunuz.

Geçtigimiz yillarda ayrilarak hepimizin aska olan inancini sarsan Brangelina çifti cinsel hayatlarina dair samimi itiraflarda bulunmustu. 2008 yilinda ikiz bebekleri Knox ve Vivienne'e hamileyken yaptigi açiklamada Angelina Jolie, Hamilelik cinsel hayatinizi canlandiran bir durum. Sizi daha yaratici olmaya zorluyor ve bu sayede de daha çok egleniyorsunuz." açiklamasini yapmisti.

4 Oyuncu ve sunucu Billur Kalkavan,

Oyuncu ve sunucu Billur Kalkavan, "Internette malum filmlerin yasaklanmasina karsiyim. Dünyanin her yerinde çocuklarin izlemesini istemedigin seyleri yasaklayabilirsin ama günümüzde insanlari zapt etmek zordur... Ben malum filmleri seyretmeyi severim. Kendi fikrim ve zevkim bu. Bazen izlemek istiyorum ama Türkiye'de sitelere giremiyorum..." diyerek cinsellige bakis açisini dile getirmisti. Kalkavan 2009 yilindan beri Bugra Bahadirli ile birlikte.

5 Kanye West ile evlenip üç çocuk sahibi olduktan sonra daha sakin bir hayat sürdüren Kim Kardashian'in, geçmisinde Ray J ile birlikte çekilen cinsel iliski kasedi ortaya çikmisti ve büyük bir skandal patlamisti. Kardashian, ilk cinsel deneyimini ise 14 yasinda, 2 yillik erkek arkadasiyla yasamis. Her daim güvenli cinsel iliskiye önem veren Kardashian, bu deneyimin öncesinde annesiyle konusarak dogum kontrol yöntemleriyle ilgili bilgi de almis.

Kanye West ile evlenip üç çocuk sahibi olduktan sonra daha sakin bir hayat sürdüren Kim Kardashian'in, geçmisinde Ray J ile birlikte çekilen cinsel iliski kasedi ortaya çikmisti ve büyük bir skandal patlamisti. Kardashian, ilk cinsel deneyimini ise 14 yasinda, 2 yillik erkek arkadasiyla yasamis. Her daim güvenli cinsel iliskiye önem veren Kardashian, bu deneyimin öncesinde annesiyle konusarak dogum kontrol yöntemleriyle ilgili bilgi de almis.

6 Ünlü sinema ve dizi oyuncusu Lale Mansur ise, cinsel hayatiyla ilgili sunlari anlatmisti:

Ünlü sinema ve dizi oyuncusu Lale Mansur ise, cinsel hayatiyla ilgili sunlari anlatmisti: "Bekaret bence hiç önemli degildi. Genç kizligimda daha önemini yitirmemisti açikçasi, ama ben ilk sevisecegim adamla evlenmeyecegimi biliyordum ve çatliyordum merakimdan. Ve onu o merak ugruna denedim yani flört ettigim birisiydi ama evlenmeyecektim, yani birlikte bir hayat tasarlamiyordum. Bir yerde kurtulmak rahatlamak gibi bir sey oldu.

7 Son günlerde sevgilisi ve çocugunun babasi Tristan Thompson tarafindan ikinci kez aldatilmasiyla gündeme gelen Khloe, ilk cinsel deneyimini tipki kardesi Kim gibi 14 yasinda yasamis. Kendisinden yasça büyük biriyle bu deneyimi yasadigini söyleyen Khloe, bu durumu söyle açikliyor:

Son günlerde sevgilisi ve çocugunun babasi Tristan Thompson tarafindan ikinci kez aldatilmasiyla gündeme gelen Khloe, ilk cinsel deneyimini tipki kardesi Kim gibi 14 yasinda yasamis. Kendisinden yasça büyük biriyle bu deneyimi yasadigini söyleyen Khloe, bu durumu söyle açikliyor: " Ebeveynlerimi dinlemeliydim. Birinin sizi kullanmasina asla izin vermeyin. Sonrasinda hissedecekleriniz düsünüldügünde buna degmez."

8 Sarkici Reyhan Karaca ise bekaretini kaybetmekle birlikte oldukça sarsildigini söylüyor ve ekliyor:

Sarkici Reyhan Karaca ise bekaretini kaybetmekle birlikte oldukça sarsildigini söylüyor ve ekliyor: "Bekaretimi kaybettigim gün saatlerce çocukluk resimlerime bakmistim. Bir dönem kapandi yeni bir dönem açiliyor dedim kendi kendime. Kendimi çok kötü hissettim. Doktorlarla görüstüm. Bir doktor geriye dönülebilir seyler oldugunu söyledi. Hatta düsündüm de, ama yaptirmadim. Bekaretle birlikte beynimde pek çok sey degisti. Erkeklerde hayvani taraflar çok agir basiyor."

9 Iron Man ile gönüllerimizde taht kuran Amerikali oyuncu Robert Downey Jr. Ise cinsel mutlulugunun sirrini

Iron Man ile gönüllerimizde taht kuran Amerikali oyuncu Robert Downey Jr. Ise cinsel mutlulugunun sirrini "Arka arkaya kendimi tatmin etmek" diye anlatmis...

10 Game of Thrones dizisindeki

Game of Thrones dizisindeki "Sansa Stark" karakterini canlandiran Sophie Turner ile birlikte olan sarkici Joe Jonas, ilk cinsel deneyimini 20 yasindayken yasamis. Geriye dönüp baktiginda bundan oldukça memnun oldugunu söyleyen yakisikli sarkici, ondan önce kendisiyle olmak isteyen birçok kadini reddetmekle dogru bir karar verdigini düsünüyormus.

11 Lynne Spears, Britney için yazdigi bir kitapta, kizinin ilk cinsel iliski deneyimini 14 yasindayken bir futbolcu ile yasadigini yazmisti.

Lynne Spears, Britney için yazdigi bir kitapta, kizinin ilk cinsel iliski deneyimini 14 yasindayken bir futbolcu ile yasadigini yazmisti.

12 Internet'e sizan cinsel iliski görüntüleriyle üne kavusan Paris Hilton,

Internet'e sizan cinsel iliski görüntüleriyle üne kavusan Paris Hilton, "Üniformali erkeklere her zaman bayildim. Yakisikli bir polis harika bir imaj. Özellikle mavi gözler, güzel bir yüz ve siki pazulara sahipse." diyerek; karsi cinsten beklentilerini açik bir sekilde dile getirmisti.

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  • Önerilen Haberler

  • Foto Galeri Haberler

Web Tasarım