SON DAKİKA

Hakkimizda

HAKKIMIZDA

Haberclick.com; Güncel, Politika, Magazin, Spor, Kültür-Sanat ve diger tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanicisinin habere ulasmasini kolaylastirmak için olusturulmus bir haber portalidir.

ILKELERIMIZ

Tarafsiz Habercilik: Sitemizde yayinlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adi geçen kisilere tam bir tarafsizlik içinde yaklasmaktayiz. Biz haberi okura ulastiran "araci" olarak, hiç bir haberin anlamini degistirmemeyi ve hiç bir haberi manipüle etmemeyi ilke edinmis bulunuyoruz.

Açiklik: Herhangi bir gerçegin ve herhangi bir olayin kenara itilmemesi, bilinçli veya bilinçsiz bir sekilde minik puntolarla bir kenara atilarak gözden saklanmamasi gerektigini savunuyoruz. Her ne olduysa ve her ne olay haber niteligi tasiyorsa bizim konumuzdur ve okurun bunu bilmeye, ögrenmeye hakki vardir. Hiç bir haberi saklamayacagiz, küçültmeyecegiz, gözden kaçirmayacagiz.

NE YAPIYORUZ?

Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelismeleri ajanslar ve kendi ekibimiz araciligiyla takip ederek size sunuyoruz.

YASALARA %100 UYGUN

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarina %100 uygun olarak yayin yapmaktadir. Sitemizde yayinlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakki sahiplerinden yazili izin alinmak suretiyle yayinlanmaktadir.

Web Tasarım