SON DAKİKA

Magazin

Ahlaksız Hareketiyle Tepki Çekmişti, Kocaeli Konseri De İptal Edildi

Geçtiğimiz Günlerde Isparta’da Konseri İptal Edilen Melek Mosso, Şimdi De Kocaeli’de Vereceği Konseri Valilik Tarafından Ormanda Konaklama Yasağı Gerekçesiyle İptal Edildi.

31 Mayıs 2022 08:54
Ahlaksız Hareketiyle Tepki Çekmişti, Kocaeli Konseri De İptal Edildi

Yaptığı el hareketi ve sahnedeki konuşmasıyla tepki çeken, geçtiğimiz günlerde Isparta’da konseri iptal edilen Melek Mosso’nun Kocaeli’de vereceği konseri valilik tarafından ormanda konaklama yasağı gerekçesiyle iptal edildi. Kocaeli’de 10-12 Haziran tarihleri arasında Kandıra Seyrek Plajı’nda düzenlenecek olan FullFest gençlik festivalinde Melek Mosso ve Sagopa Kajmer, Emir Can İğrek, Can Ozan başta olmak üzere birçok sanatçı sahne alacaktı. Kocaeli Valiliği tarafından 1 Haziran’dan itibaren uygulanacak ve 1 Kasım’a kadar sürecek olan "ormanda konaklama yasağı" sebebiyle konser iptal edildi. Geçtiğimiz günlerde Melek Mosso’nun Isparta’da vereceği konser, ‘ahlaksızlığa özendiriyor’ gerekçesiyle iptal edilmişti. Bir konseri sırasında ahlaksız el hareketi ve konuşmasıyla Melek Mosso uzun süre tepki çekmişti. 
 

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım