SON DAKİKA

Gündem

Davutoğlu olay çıkaracak sözler: Türk kimliğine sahip değil

Özdağ'dan Soylu ile girdiği tartışmada tarafını seçen Davutoğlu'na olay çıkaracak sözler: Türk kimliğine sahip değil

7 Mayıs 2022 21:25
Davutoğlu olay çıkaracak sözler: Türk kimliğine sahip değil

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, yayınladıkları video ile kendisine eleştiride bulunan Gelecek Partisi'nin Genel Başkanı Davutoğlu'nu hedef aldı. Özdağ, "Gelecek Partili Serkan Özcan benim binlerce kez söylediğim şeyleri 'Özdağ bunları söylese aynı fikirde oluruz' diyor. Davutoğlu Türk kimliğine sahip olmadığı için bu çok mümkün değil" ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi, önceki gün sosyal medya hesabından yayınladığı video ile Süleyman Soylu - Ümit Özdağ arasındaki tartışmada Ümit Özdağ'a karşı tavır koymuştu. Videoda, "Irkçılık diye bir siyaset olmaz" ifadelerine yer verildi.

 

ÖZDAĞ'DAN CEVAP GELDİ

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından bu videoya yanıt verdi. Özdağ, "Gelecek Partili Serkan Özcan benim binlerce kez söylediğim şeyleri "Özdağ bunları söylese aynı fikirde oluruz" diyor. Davutoğlu Türk kimliğine sahip olmadığı için bu çok mümkün değil" diye konuştu.

"ATATÜRK DÜŞMANI"

Özdağ, sözlerini şöyle sürdürdü: "Davutoğlu Atatürk'e düşman olduğu için mümkün değil. Türkiye'yi sığınmacı merkezi yaptığı için mümkün değil."

İşte o paylaşım:

Yorumlar

  • Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım