Diyarbakır’da düzenlenen atletizm yarışmalarında Elazığlı sporcular 7 madalya topladı.
Diyarbakır’da yapılan Türkiye’nin en hızlısı grup yarışmasında Elazığ Atletizm takımı 7 madalya kazandı. Elazığ takımından birincilik elde eden sporcular Sıla Bayar, Nisa Özdemir ve Muhammet Akdağ, 6 Haziran’da İstanbul’da yapılacak olan Türkiye Finalleri’ne katılma hakkını elde etti.
![Elazığ Takımı Atletizmde 7 Madalya Kazandı](https://haberclick.b-cdn.net/uploads/haber-resimleri/elazig-takimi-atletizmde-7-madalya-kazandi_51446_680.jpg)
Yorumlar
Yazılan haber yorumları hiçbir şekilde haberclick.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.